Хірургія в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн. Також наш лікар може приїхати додому — 2500 грн з 9:00 до 20.00, після 20:00 до 9:00 — 3500 грн.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Виробнича або побутова травма? Нагноєння або запалення рани? Необхідно видалити родимку або позбутися трофічної виразки? Кваліфіковану допомогу з гарантією якості результату пропонує «Меддопомога». Наш центр — це комплексні послуги з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вартість консультації:

ПослугаВартість
Прийом 1500 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Переваги для пацієнтів:

 • платна хірургія з вигідними цінами та високою якістю обслуговування, що істотно заощаджує час і гроші, які могли бути втрачені при неефективному та умовно “безкоштовному” лікуванні в бюджетних установах;
 • можливість отримати консультацію хірурга і професійну допомогу кращих лікарів країни;
 • індивідуальний план лікування і відновлення після операції;
 • можливість пройти необхідні обстеження на базі однієї установи, обладнаної сучасною високоточною технікою;
 • обслуговування в умовах амбулаторії, власного хірургічного відділення і навіть вдома;
 • управління своїм часом: пацієнт сам призначає зручний для нього день і час планового прийому у лікаря;
 • можливість отримати невідкладну оперативну допомогу в найкоротші терміни на рівні міжнародних стандартів якості.

Наш центр заснували лікарі – і сьогодні тут працюють найкращі фахівці своєї справи: лікарі й медсестри. Вони постійно підвищують свій рівень кваліфікації та професійних знань. І є учасниками міжнародних програм наукового співробітництва в медичній сфері.

Хірургічні послуги від центру «Меддопомога»

Центр хірургії відкритий для маленьких і дорослих пацієнтів протягом всього року 24 години на добу. Ми готові допомогти навіть в найскладніших випадках, за що не беруться інші! Тисячі пацієнтів, які побували на лікуванні у нас, позбулися захворювань і підвищили якість свого життя — життя без болю і страждань.

Ми проводимо операції в таких випадках:

 • черевна кровотеча;
 • видалення родимок;
 • гострий мезаденит;
 • видалення папілом;
 • гострий апендицит;
 • гострий холецистит, жовчнокам’яна хвороба;
 • грижі живота, пахові грижі, пупкові грижі;
 • кишкова непрохідність;
 • лікування виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, перфоративні виразки;
 • висічення і пластика рубців;
 • видалення гематом;
 • травми живота, які вимагають невідкладного втручання;
 • ушивання ран при розсіченнях;
 • нагноєння, в т.ч. флегмони, карбункули, фурункули;
 • видалення бородавок.

Зателефонуйте в реєстратуру, щоб дізнатися докладніше про послуги, які надає клініка хірургії, а також щоб записатися на прийом до лікаря або викликати лікаря додому. Повний список послуг і цін хірурга, можна подивитися в нашому прайсі.

Хірургічна клініка: оснащення операційного відділення

На базі медцентру функціонує власне високотехнологічне операційне відділення. За своєю суттю, це ціла сучасна хірургічна лікарня — з операційним блоком, амбулаторією і палатами, де знаходяться пацієнти до і після операції; тут же можна пройти реабілітаційний період під чуйним наглядом лікаря й уважних медсестер.

Палати, які розміщені в стаціонарі, діляться на три види за рівнем комфорту, і, відповідно, вартості перебування. Стаціонар доступний для денного і цілодобового перебування пацієнтів. Незалежно від тяжкості їх стану, всім пацієнтам, в тому числі абсолютно знерухомлених, виявляється повноцінна допомога і кваліфікований догляд. Ми робимо все можливе для Вашого якнайшвидшого і повного відновлення здоров’я після операції.

Підготовка до операції

Найважливішим етапом будь-якої операції є кваліфікований огляд пацієнта і діагностика. Тут вкрай важливий індивідуальний підхід, увага до деталей, старанність в зборі анамнезу, накопичений лікарський досвід. Саме такими якостями володіють наші фахівці.

Хірург — на виклику додому або на прийомі в амбулаторії — проведе детальний огляд пацієнта і зробить призначення згідно з персональною програмою, з урахуванням всіх особливостей конкретного організму і нюансів історії хвороби.

Зателефонуйте в реєстратуру сьогодні, не відкладаючи візит до хірурга, який може врятувати ваше життя.

Хірургія від «Меддопомога» — безпечне відновлення Вашого здоров'я

Трапляється, що деякі люди, якщо можуть, намагаються відкласти візит до хірурга або навіть операцію, піддаючи себе безпосередній загрозі летального результату. Парадоксально, але в таких випадках людьми рухає впевненість, що саме операція потенційно принесе більше шкоди, ніж зволікання. Це згубне сприйняття сформувалося під впливом умов, в яких довгий час існувала медицина бюджетного сектора. Але сучасна приватна хірургія ламає цей стереотип!

Хірургічне втручання — справа витончена. У цій сфері, як ні в жодній іншій, важливий індивідуальний підхід і детальний медичний огляд. Навіть найдосвідченіший хірург не зможе призначити необхідне лікування без детальної діагностики. Уважність до пацієнта — також одна з наших найсильніших сторін. Організм кожної людини індивідуальний і з різними проблемами справляється по-різному. Наш хірург підбере для вас оптимальний метод лікування, який в найкоротші можливі терміни допоможе усунути проблему, що турбує вас.

Запис до хірурга часто виявляється вкрай складним кроком для людини. Пацієнт довіряє в руки фахівця найцінніше — власне здоров’я, і тому йому необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти», перш ніж прийняти остаточне рішення. Звернення до нашого центру забезпечить вам медичне обслуговування на найвищому рівні, точну діагностику та оперативне вирішення виниклої у вас проблеми. Довіртеся нам і нашим фахівцям — і ви максимально швидко повернетеся до повноцінного життя.

Хірургічний напрям «Меддопомоги» — це сузір’я найкращих хірургів країни, які працюють за міжнародними стандартами в оснащених операційних блоках, застосовуючи найсучасніші практики та техніки. При цьому хірургічному втручанню піддаються раніше неоперабельні пацієнти, а самі операції стають все менш травматичними та все більш безпечними.

Тому ми гарантуємо точність діагностики, професійне виконання операцій будь-якої складності та швидке відновлення.

Ваше здоров’я — у надійних руках досвідчених фахівців центру «Меддопомога»!

Основні методики, що використовуються фахівцями в нашому центрі — малоінвазивні хірургічні методики, лапароскопія, а також відеоендоскопічне обстеження і лікування.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top