Лікування пролежнів вдома в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Лежачі та сидячі хворі постійно схильні до ризику утворення ран на шкірі в місцях постійного дотикання з ліжком або коляскою, які поступово поглиблюються і роз’їдають м’язи, зв’язки та навіть кістки. Це пролежні. І вони можуть з’явитися, попри хороший догляд і часті гігієнічні процедури. Особливо у людей старшого віку. Оскільки це дуже поширене явище, лікування пролежнів вдома один з основних напрямків в центрі «Меддопомога».

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ціна послуги

Вартість визначається після консультації хірурга (від 2500 грн)

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Пролежні: лікування вдома силами наших фахівців

Надання професійної допомоги при появі пролежнів це перший невідкладний захід, який має відбутися негайно. Без цього стан хворого буде неминуче погіршуватися. А рани все більш і більш заглиблюватися. З’являтиметься гній. А некротичні процеси розповсюдяться не тільки на шкіру, але і м’язи, і навіть кісткову тканину. При цьому людина, фактично гниє живцем, буде мучитися вдень і вночі від непередаваних болів. Врешті-решт на неї чекає гангрена, зараження крові та болісна смерть.

Щоб не допустити страшного фіналу можна звернутися за професійною допомогою в «Меддопомога». Тут працюють досвідчені лікарі та медсестри столиці, які успішно пройшли жорсткий відбір при прийомі на роботу, мають багаторічний досвід роботи та постійно покращують свої навички й підвищують кваліфікацію.

Крім того, є ще ряд переваг лікування у наших фахівців:

  • конфіденційність;
  • доступні ціни;
  • комплексний підхід;
  • сучасне обладнання і медикаменти;
  • індивідуальні плани лікування з урахуванням особливостей кожного конкретного пацієнта;
  • власний стаціонар з палатами трьох рівнів комфортності;
  • цілодобовий догляд за пацієнтами та моніторинг стану їх здоров’я в клініці та вдома;
  • гарантія результативності лікування.

Зателефонуйте в реєстратуру медцентру, щоб дізнатися докладніше про консультації лікаря по ефективному лікуванню пролежнів в домашніх умовах.

Чому з’являються пролежні

Знерухомлені хворі довгий час перебувають в одному і тому ж положенні, що неприродно для шкіри. Через постійне здавлювання і тертя об ліжко або інші поверхні при постійному контакті, на ділянках шкіри з’являються почервоніння, які спочатку не пропадають навіть якщо прибрати подразний чинник. Потім в цьому місці починають утворюватися ранки, вони заглиблюються і без правильного догляду і лікування дуже швидко перетворюються у величезні діри в тілі. Небезпеку цього процесу неможливо переоцінити: мало того, що він призводить до сильних болів, запалення, погіршення стану людини в цілому, так ще й загрожує летальним результатом.

Найчастіші місця виникнення пролежнів:

  • потилиця і плечі;
  • лікті та лопатки;
  • боки та сідниці;
  • коліна і щиколотки;
  • підошви та п’яти.

Навіть якщо ви помітили легке почервоніння, яке не проходить, якщо поміняти положення тіла, варто бити тривогу і викликати професійну медсестру і лікаря для консультації додому або ж звертатися безпосередньо в клініку. Лікар розповість, як швидко і найменш болісно позбутися пролежнів і не допустити розвитку хвороби.

Стадії

Чому небезпечно навіть перше почервоніння? Це свідчення того, що в цьому місці шкіра перший і головний захисний бар’єр людського організму не справляється із зовнішніми подразниками. Її клітини вже почали руйнуватися. У цьому місці йдуть патологічні процеси через порушення лімфообігу і кровотоку.

І за цією, першою стадією, якщо не почати своєчасне, а головне, правильне лікування згідно з рекомендаціями лікаря, пролежні незмінно переходять в наступні стадії:

  • поява виразок, наривів, водянок; дискомфорт, що при дотику змінюється болем, це друга стадія;
  • клітини шкіри зруйновані та не відновлюються, в місці пошкодження виразкове поглиблення, видно жировий прошарок і м’язи, починається гниття, біль посилюється це третя стадія
  • гниють м’язи, сухожилля і кістки, біль сильний і не припиняється, це четверта стадія.

Пролежні можна вилікувати вдома, якщо звернутися до лікаря на перших стадіях захворювання. Однак занедбані випадки, коли в рану з легкістю поміститься кулак дорослої людини, а некроз торкнувся навіть кістки, неможливо лікувати вдома необхідно оперувати та відновлювати тканини в умовах стаціонару.

Профілактичні заходи

Щоб не допустити появи пролежнів, необхідно рутинно здійснювати ряд простих дій по догляду за знерухомленими пацієнтами:

  • раз на дві годині міняти позу хворого;
  • оглядати його шкіру в місцях можливого утворення пролежнів;
  • використовувати профілактичні подушки й спеціальні матраци, які перешкоджають появі пролежнів;
  • обов’язково міняти одноразові підгузки (якщо такі застосовуються) після кожного випорожнення кишечника, а також після двох-трьох спустошень сечового міхура;
  • мити хворого не рідше одного-двох разів на тиждень у ванні та протирати вологою губкою кожні два дні.

Зателефонуйте в реєстратуру «Меддопомоги», щоб отримати професійну консультацію щодо лікування пролежнів в умовах стаціонару і вдома.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top