Кардіограма вдома в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

ЕКГ вдома в Києві

З розвитком медицини з’являються нові та все більш досконалі методи діагностики, однак електрокардіограма (ЕКГ) протягом замалим не ста років залишається одним з найбільш точних, а тому і затребуваних, способів безболісного і швидкого моніторингу роботи серця. Досвідчені терапевти та кардіологи «Меддопомога» проводять електрокардіографію вдома, якщо пацієнт з певної причини не може відвідати медичний центр. Зателефонуйте в «Меддопомогу» прямо зараз, щоб дізнатися докладніше про цю процедуру і про виклик лікаря додому.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Виклик ЕКГ додому: вартість послуги

ВиїздВартість
ЕКГ вдома з 9:00 до 20:00 3500 грн
ЕКГ вдома з 20:00 до 9:00 4500 грн

Якщо ви відчуваєте біль або відчуваєте тяжкість, тиск в грудях, за лопатками, в області шиї та лівій руці; якщо серце «пропускає» удари або б’ється занадто часто, і при цьому важко дихати, в очах темніє, і шумить у вухах, ви відчуваєте слабкість; якщо у вас ревматизм, цукровий діабет або хронічні серцеві захворювання, і ви відчули нездужання, зверніться в центр «Меддопомога», і наші досвідчені лікарі приїдуть до вас додому або на підприємство, в офіс, щоб провести огляд і зняти показники роботи серця. Електрокардіограма на дому зручне рішення для всіх, незалежно від віку, стану здоров’я та місця проживання, якщо ви звернулися в наш медцентр.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Як проводиться моніторинг роботи серця в домашніх умовах?

За вашим викликом приїде кардіолог або терапевт, сімейний лікар, до компетенції якого входить зняття кардіограми. Лікар привезе з собою компактний мобільний кардіограф нової моделі, які використовуються в кращих закордонних клініках.

Лікар уважно вислухає пацієнта, розпитавши його про стан здоров’я, характер болю та історію захворювання; проведе загальний огляд і зніме кардіограму. Для цього на щиколотках, зап’ястях і грудній клітині пацієнта встановлюються спеціальні датчики, які з’єднані проводами з апаратом. Апарат через датчики вловлює електромагнітні імпульси серця і фіксує їх на паперовій стрічці графічним зображенням кривої. Вивчивши це зображення, доктор визначає, чи справно працює серцевий м’яз, чи немає патологій, збільшень передсердь або шлуночків, дізнається, наскільки хороший кровообіг і провідність в серце.

Ця процедура триває всього 5-10 хвилин, вона абсолютно безболісна і не має протипоказань ні за віком, ні за станом здоров’я.

Які захворювання, відхилення в роботі серця виявляє ЕКГ?

Завдяки такій досить простий і чіткій діагностиці можна виявити ряд захворювань і патологічних станів:

  • серцеві вади;
  • ішемія;
  • серцева недостатність;
  • інфаркт, пошкодження, потовщення міокарда;
  • аритмія;
  • порушення провідності;
  • зміна розмірів порожнин всередині серця;
  • порушення обміну електролітів;
  • токсичне ушкодження.

Досвідчений лікар за результатами кардіограми може навіть виявити підозру на відхилення в роботі бронхолегеневої системи, оскільки серцевий м’яз може непокоїти через порушення постачання киснем.

ЕКГ в домашніх умовах можна проходити не тільки у випадках, коли погіршився стан і є підозра, що щось не так з серцем. Наприклад, таку діагностику завжди проводять перед операціями. Після важких операцій, захворювань також рекомендовано контрольне зняття електрокардіограми. А для спортсменів і людей старше 40 років проходити таке обстеження варто з профілактичною метою раз на пів року або рік.

Зверніться в центр «Меддопомога», щоб викликати кардіолога додому і зробити ЕКГ з розшифровкою.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top