Консультація проктолога онлайн

Вартість консультації складає 500 грн

Зв'язатися за допомогою

Онлайн-консультація проктолога

Проктолог – лікар, який спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та товстої кишки. Проблеми, які покликаний вирішувати лікар із цією спеціалізацією, делікатні, про них рідко говорять уголос. Тому багато пацієнтів відкладають відвідування клініки на пізній термін, тим самим підвищуючи ймовірність виникнення гострого перебігу хвороби та ускладнень. У таких випадках зручним рішенням стане онлайн-консультація проктолога, яка допоможе своєчасно виявити перші ознаки патології, що виникла. Сьогодні багато хто високо цінує власну мобільність, а при появі ознак дискомфорту онлайн-консультація лікаря-проктолога дозволить зрозуміти, чи варто звертатися до лікаря особисто і як полегшити неприємні симптоми – це більш вдале рішення, ніж шукати відповіді на сумнівних форумах. “Меддопомога” проводить консультації проктолога онлайн, щоб допомогти пацієнтам. Багато хто вже гідно оцінив таку послугу, оскільки:

 • Не треба чекати на черги в поліклініці.
 • Знижується можливість придбання малоефективних препаратів.
 • Гарантується конфіденційність консультацій.
 • Не треба нікуди їхати, тому можна заощадити багато часу та сил.

У колективі “Меддопомога” працюють фахівці з багатим досвідом та бездоганною репутацією, тому ви можете нам довіряти.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Як визначити, що потрібна онлайн-консультація проктолога?

Можна виділити щонайменше п’ять ситуацій, коли консультація лікаря-проктолога онлайн справді може допомогти:

 • Якщо неприємні симптоми виникли зненацька, наприклад, гострі болі. У такому разі віддалена розмова з лікарем дозволить вибрати дієві препарати для полегшення стану до очної зустрічі або допоможе переконатися, що потрібна термінова екстрена допомога.
 • Коли слід пояснити результати аналізів. Детальне пояснення допоможе пацієнтові отримати уявлення про стан свого здоров’я.
 • Якщо пацієнт потребує консультації щодо прийому ліків. Онлайн-консультація з лікарем-проктологом дозволить вибрати правильне дозування та організувати грамотне лікування.
 • Є сумніви про необхідність особистого відвідування лікаря — дотальний опис симптомів дозволить переконатися, чи варто записуватися до лікаря.

Дистанційна розмова з лікарем важлива й у випадках, коли захворювання виявлено, але пацієнт сумнівається у його правильності. Тоді друга думка іншого незалежного проктолога дозволить пацієнту бути впевненішим у діагнозі та методах оздоровлення.

Як проходять онлайн-консультації у проктолога?

Розмова з лікарем можлива за допомогою будь-якого зручного для вас месенджера – це може бути Вайбер, Телеграм, Ватсап або Інстаграм. За бажанням пацієнта ми також можемо вийти на зв’язок через месенджер Фейсбуку. Вартість онлайн-консультації із проктологом складає 500 грн.

Рекомендуємо вам підготуватися до розмови:

 • Максимально докладно напишіть неприємні симптоми.
 • Вкажіть, як часто виникають ознаки, що хвилюють.
 • Підготуйте до виправляння фото висновків інших лікарів, якщо потрібна незалежна думка.
 • Ви можете онлайн надати результати аналізів, рецепт лікаря чи інші папери, з яких запитання.

Якщо лікар вважатиме за потрібне, він поставить уточнювальні питання. Тим часом ви повинні розуміти, що консультація проктолога онлайн – це не панацея від усіх проктологічних захворювань, а скоріш перший крок в лікуванні. Тому після розмови з лікарем, якщо вас щось ще турбує, бажано надати собі першу допомогу, щоб полегшити симптоми, а потім записатися на очний прийом до лікаря на будь-який зручний час.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top