Видалення геморою лазером в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Лікування геморою не завжди пов’язують з хірургічним втручанням. Лазерне видалення геморою в Києві є більш поширеною послугою, оскільки цей малоінвазивний метод настільки ж ефективний, як і класичний операційний.

Лікування геморою лазером в Києві полягає у впливі лазерного випромінювання на гемороїдальний вузол зсередини, в результаті чого відбувається припинення кровотоку. Надалі просвіт закупорюється сполучною тканиною. При цьому методика досить ефективна і при зовнішньому, і при внутрішньому запаленні вузлів.

Видалення геморою лазером в Києві здійснюється в нашому лікувальному закладі. Багатий досвід фахівців і сучасне обладнання в їх розпорядженні дозволяють проводити ефективні операції, мінімізуючи ризики.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ціна лікування геморою лазером

Про те, скільки коштує видалення геморою лазером, ви можете дізнатися вже на першому прийомі у проктолога. Як правило, фахівець діє таким чином:

 • Здійснює опитування пацієнта збирає анамнез для оцінки подальших дій.
 • Проводить огляд з оцінкою індивідуальних показників.
 • Здійснює постановку діагнозу або попереднього діагнозу з необхідністю апаратного обстеження.
 • Розробляє тактику лікування, порядок подальшого припікання геморою лазером. Обговорює з пацієнтом протипоказання, якщо вони є.
 • Призначає операцію, проводить процедуру за умови правильної підготовки.
 • Оцінює результат. Пацієнт може повернутися до майже нормального способу життя з періодичним відвідуванням нашого фахівця до повного одужання.
 • Виписка з пацієнтом обговорюються основні рекомендації з приводу його способу життя для виключення повторного розвитку геморою.
ПослугаВартість
Консультування від 550 грн
Лікування геморою лазером 18000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Переваги процедури

 • Низька травматичність.
 • Короткий період реабілітації.
 • Щоб прибрати геморой лазером, не потрібно заздалегідь готуватися.
 • Нема кровотечі.
 • Швидкість процедури займає від 15 хвилин, після чого пацієнт вже на наступний день повертається до звичайного ритму життя з мінімальною обережністю.
 • Видалення вузлів геморою лазером може проводитися навіть при наявності тріщин в прямій кишці.
 • Точність процедури досягається завдяки точковому впливу лазера на місця утворення вузлів.
 • Використання лазера прийнятно на 1-3 стадії. На запущеній 4 стадії можуть застосовуватися комбіновані методики.
 • Використовується місцеве знеболення, максимально безпечне для пацієнта.

Незаперечна перевага, яким володіє лазерна коагуляція геморою ціна. Вона відносно доступна, якщо врахувати всі переваги та мінімальні ризики для здоров’я. Швидкість проведення операції залежить від того, наскільки своєчасно пацієнт зможе відвідати проктолога після виявлення перших ознак захворювання.

Як відбувається лікування

Лазеротерапія при геморої швидкий і безболісний процес. Під час здійснення процедури лікар повністю прибирає тканину гемороїдального вузла, одночасно з використанням лазера заварюються судини, що його живлять.

Дія лазера викликає вапарізацію рідина з гемороїдального вузла випаровується. Після цього в даному місці залишається тільки строма (сполучна тканина). Вузол локалізується, на його місці формується нова строма, а слизова оболонка затягується. В результаті ділянка з патологією повністю відновлюється. Якщо вузли великі, проводиться припікання не тільки ніжки, але і поверхні всього утворення.

Вплив лазером здійснюється в точковому режимі тільки на деформовані тканини. М’язи, підслизові, зовнішня дерма не страждають, тому що не залучаються. Тому в процесі лазерного видалення геморою:

 • відсутні опіки;
 • немає кровотечі;
 • не залишаються рубці та шви.

Діаметр лазера не перевищує 2 мм, що відповідає приблизно одній голці шприца.

Як підготуватися пацієнту

Перш ніж дізнатися, скільки коштує прибрати геморой лазерним методом, слід також обговорити з лікарем порядок підготовчих дій до операції.

Коли проктолог призначає лікування, в першу чергу необхідно пройти стандартний набір обстежень та досліджень здати загальні аналізи крові та сечі. У разі, якщо у пацієнта є які-небудь захворювання серцево-судинної системи, призначається ЕКГ.

Основна вимога під час підготовки повне очищення кишечника. За кілька днів до процедури не слід включати в раціон жирне, солоне, дріжджову випічку, каву та інші продукти, що підвищують газоутворення і збільшують ймовірність запорів. Слід взагалі виключити їжу за 12 годин до процедури.

Показання та протипоказання

Вартість операції з видалення геморою лазером обумовлюється тим, що лікування може здійснюватися практично за будь-якого стану здоров’я пацієнта. Медичні показання такі:

 • Кровотеча внутрішніх вузлів.
 • Тромбування гемороїдальних вузлів.
 • Анальні тріщини.
 • Геморой 1, 2 або 3 стадії. 4 стадія також коригується лазером, але в сукупності з хірургічними методами. Складність операції визначається індивідуально, залежно від стану пацієнта.
 • Внутрішній або зовнішній геморой. Тобто заявляється ціна видалення зовнішнього геморою лазером або внутрішніх вузлів.

Протипоказання до операції не численні. Фахівці не проводять видалення, якщо в анальній області спостерігається інфекційний процес. У такому випадку спочатку розробляється адекватне лікування захворювання, а після локалізації інфекції призначається дата операції.

Заборони після операції

Лазерна терапія геморою є делікатною процедурою з мінімумом ускладнень після її проведення. Реабілітація проходить безболісно. У перші години пацієнт може відчувати незначний дискомфорт. Неприємні відчуття найчастіше виникають під час першої дефекації. В такому випадку небезпека будь-яких ускладнень виключена, а для купірування болю можна прийняти знеболювальний засіб.

Коли призначається видалення геморою лазером, ціна в Києві в “Меддопомозі” не випадково має в собі супровід пацієнта до повного одужання. У рідкісних випадках дискомфорт пацієнтів може зберігатися протягом 1-2 днів після втручання. Зазвичай це відбувається при лікуванні запущених стадій геморою.

Якщо лазерне видалення гемороїдальних вузлів пройшло в штатному режимі, після операції рекомендується:

 • Відновити раціон харчування включити в приватне меню продукти, насичені вітамінами, мікроелементами і клітковиною. На деякий час виключити важку їжу.
 • Пити достатню кількість води близько 1,5-2 літрів.
 • Дотримуватися особистої гігієни промивати промежину після кожного акту дефекації. Якщо було проведено видалення зовнішнього геморою лазером, перший час слід також користуватися вологими серветками, повністю виключивши туалетний папір.
 • Дотримуватися помірної фізичної активності виключити підняття важких предметів в перший час після операції.
 • При дотриманні рекомендацій реабілітаційний період триває не більше 1,5-2 тижнів і залежить тільки від ступеня тяжкості захворювання.

Якщо вам необхідно лазерне лікування геморою в Києві, в центрі “Меддопомога” воно проводиться після попереднього зняття гострих симптомів захворювання.

Наші переваги

 • Сучасне обладнання. У своїй роботі наші фахівці використовують універсальний лазерний апарат коагулятор “Ліка-хірург”. Завдяки цьому під час припікання геморою лазером є можливість регулювати потужність і глибину випромінювання. Це робить процедуру максимально безпечною і дозволяє точно впливати на вузли, одночасно візуально контролюючи процес. Тому адаптація проходить швидко і безболісно. Пацієнт перебуває в клініці не більше одного дня.
 • Комфортне лікування геморою лазером. Деякий час до і після процедури пацієнт знаходиться в умовах повноцінного догляду та уваги з боку наших медсестер і лікарів. В цей же день після припікання можна вирушати додому. Подальший контроль за станом здоров’я здійснюється в амбулаторному режимі до повного одужання.
 • Прозоре ціноутворення за медичну послугу. На видалення гемороїдальних вузлів лазером ціна охоплює все необхідне: медикаменти, витратні матеріали, наркоз, перебування в одномісній палаті, послуги медичного персоналу та саму процедуру.

Як записатися на консультацію до проктолога

Першу консультацію проктолога ви зможете отримати в будь-який зручний час.

 • Зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.
 • Замовте зворотний дзвінок. Натисніть на відповідну кнопку і введіть своє ім’я, номер телефону. Наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом, дадуть відповідь на всі питання, запишуть на прийом. Уже в результаті першої зустрічі ви зможете дізнатися, скільки коштує лазером вилікувати геморой у вашому випадку.
 • Запишіться на прийом онлайн. Заповніть спеціальну форму “Записатися на прийом”.

Проктологічний центр працює в безперервному режимі. Завдяки цьому пацієнти, навіть після операції, перебуваючи під амбулаторним наглядом, можуть розраховувати на оперативну професійну підтримку.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top