Виклик проктолога додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Проктологи нашого центру мають багаторічний успішний досвід роботи.

У вартість консультації входить огляд проктолога в ректальних дзеркалах, рекомендації, призначення лікування.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

У клініці можливо отримати консультацію, комплексну діагностику, рекомендації з лікування. У разі необхідності в клініці можна провести оперативне лікування в амбулаторних умовах, в умовах денного або повного стаціонару. Клініка оснащена сучасним обладнанням, операційними, палатами трьох рівнів комфортності і застосовуються тільки найефективніші препарати.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ПРОКТОЛОГУ ДОДОМУ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Болі в прямій кишці одні з найболючіших – адже саме в цьому місці зосереджена величезна кількість нервових закінчень. І добре, якщо біль викликаний просто тріщиною, але дуже часто за цим стоїть більш серйозне захворювання, наприклад, рак прямої кишки. Якщо вчасно не почати лікування, через якийсь час може бути вже пізно – людини очікує довга і болісна смерть, коли і сильнодіючі знеболюючі не допомагають.

Варто визнати, що люди не йдуть на обстеження в проктологічний центр по одній єдиній причині – вони вважають таку хворобу «незручною» і терплять до останнього. Безумовно, в обстеженні і лікуванні хвороб прямої кишки мало приємного. Наші люди до сих пір дуже консервативні в цих питаннях, що, звичайно, змушує їх в кінцевому підсумку сильно страждати. Причому необов’язково все веде до раку, найбільш поширеним захворюванням сучасників є і геморой – від нього страждає, напевно, кожна десята людина. Малорухливий спосіб життя, генетична схильність, підйом вантажів і неправильне харчування сприяють випаданню вузлів і початку кровотеч.

З огляду на, що більшість людей бояться йти на консультацію до проктолога, не хочуть проходити через неприємне стояння в чергах і розголосу, з недавнього часу з’явилася така послуга, як виклик проктолога на будинок. Ця послуга дозволяє зберегти анонімність і провести огляд, діагностику в домашніх умовах. Досвідчений лікар здатний відразу оцінити стан пацієнта, прописати йому необхідні препарати і дати рекомендації по швидкому одужанню.

Вартість виклику проктологу додому

ВиїздВартість
З 9:00 до 20:00 2500 грн
З 20:00 до 9:00 3500 грн

ЗАПИС

Зрозуміло, що якщо ситуація дуже запущена, знадобиться госпіталізація, проте виклик проктолога додому значно прискорить всі неприємні процедури. Хоча б можна буде заздалегідь дізнатися про діагноз і тривалості лікування. Крім того, це гарна можливість влаштуватися в гарну клініку, з чим неодмінно допоможе лікар.

Для того, щоб викликаний на будинок проктолог зробив огляд, необхідно буде зробити ряд підготовчих заходів.

  • В першу чергу, звичайно, знадобиться кушетка, чиста білизна, рушник і справний водогін.
  • По-друге, перед оглядом може знадобитися зробити спорожняйте клізму або поставити спеціальну свічку.

Підготовка до огляду залежить від симптомів, якщо, наприклад, пацієнт відчуває несильно біль, то і клізму робити нема потреби. Зрозуміло, що якщо у пацієнта геморой і сильна кровотеча, клізму теж робити необов’язково — це може бути просто небезпечно. Так що, найрозумніше – це при виклику лікаря додому заздалегідь обговорити деталі прийому. Не варто абсолютно нічого соромитися — доктора-проктологи, як і всі інші лікарі, як то кажуть, істоти безстатеві, і це лише робота, а пацієнт — не перший. Та й при наявності неприємних запахів або виділень не варто переживати – лікарі до цього звикли давно, а хороші медики щосили намагаються допомогти людині.

Коли слід викликати проктолога додому?

Крім того, що можуть спостерігатися біль і кров’янисті виділення, приводом для звернення може служити тривалий запор, сверблячка, сильна діарея і т.д. В принципі, будь-яка дрібниця повинна бути причиною огляду, особливо це стосується тих, у кого є генетична схильність до таких захворювань.

Вельми рекомендується робити огляд у проктолога кожні 1-2 роки, навіть за умови, що людина відчуває себе добре. Особливо це необхідно зробити, якщо раптом з’являється відраза до м’ясних страв, різко падає працездатність, а аналізи крові показують низький гемоглобін – все це може служити причиною онкології.

Викликають проктолога на будинок і при колітах, а також при випаданні прямої кишки. До речі, останнім часто трапляється у дітей після тривалого сидіння на горщику, тому телефон проктолога завжди бажано мати під рукою.

Необхідно враховувати, що велика частина пацієнтів не звертаються до медиків для діагностики, а намагаються самостійно поставити собі діагноз. Читання медичних форумів, довідників, статей – все це дійсно допомагає людині дізнатися про свій організм багато нового і більш-менш спокійно ставитися до візиту проктолога і свою хворобу, якщо вона є. Однак точний діагноз з першого разу часто не можуть поставити навіть досвідчені лікарі. Варто пам’ятати, що для точної діагностики необхідний збір аналізів. Якісь із них лікар може взяти під час першого візиту, а якщо дозволяє практика, за допомогою діагностичного обладнання провести нескладну діагностику на місці.

У більшості випадків повну картину можна буде побачити тільки через кілька днів. Також необхідно пам’ятати, що іноді трапляється постановка неправильного діагнозу – в цьому випадку варто повторно пройти діагностику. Якщо немає довіри до лікаря, краще зробити це в іншій клініці. Хоча хороші фахівці рідко помиляються – проктологія добре вивчена сучасниками.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top