Лікування кровотечі з прямої кишки в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Поява в калі крові або ж інше виявлення таких виділень з ануса серйозний привід звернутися до лікаря. Ректальна кровотеча виникає при порушенні цілісності тканин нижнього відділу кишечника. І це може сигналізувати про розвиток запальних, інфекційних або онкологічних захворювань. Ось чому не рекомендується ігнорувати кровотечу з прямої кишки, лікування в Києві таких випадків проводять проктологи при перших же проявах синдрому необхідно записатися на консультацію в клініку.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Опис патології

У здорової людини не повинно бути кров’яних або гнійних виділень з ануса. Якщо під час дефекації, при піднятті вантажів або тривалих, важких фізичних навантаженнях з’являється кров це красномовний показник серйозних відхилень в стані здоров’я. Часто пацієнти виявляють сліди крові при використанні серветок або звичайного паперу після дефекації. Часом жінки помічають такі виділення, не пов’язані з менструацією, на спідній білизні. Рідше кровотеча може діагностуватися при проходженні іншого, не пов’язаного з ним, обстеження в клініці тобто абсолютно випадково.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Симптоматика кровотеч із заднього проходу

Зводиться до появи будь-якої кількості крові в калі:

  • «Кривавий пронос»: потрапляючи в кал в тонкому кишечнику, кров перетворюється в рідину темного, близького до чорного, кольору;
  • якщо вона темна і перемішана рівномірно з калом, значить потрапляє в нього в верхніх відділах товстого кишечника;
  • якщо джерело попадання крові в кал знаходиться в прямій кишці або ж сигмоподібній кишці, вона не змішана з ним, з’являється краплями або згустками червоного яскравого кольору.

При цьому можуть при супроводженні хвороби  інфекційними процесами та запаленнями спостерігатися болі в животі. Про інфекції також повідомляє підвищення температури, інтоксикація, діарея.

Однак больовий синдром супроводжує кровотечу в кишечнику не у всіх ситуаціях. Наприклад, якщо вона виникла в місцях випинань дивертикулах або внаслідок дегенеративної деформації судин в дистальному відділі кишечника, то больовий синдром, як правило, не спостерігається.

Причини

У більшості випадків така проблема виявляється у людей у ​​віці старше 60 років, що, крім іншого, пов’язане з природним погіршенням стану тканин організму. Але ж статистика показує лише зареєстровані випадки. Тому й у 20, і 30 або 40 років люди також стикаються з такою проблемою як поява крові з заднього проходу.

Однак багато хто не поспішає на візит до проктолога, вважаючи будь-які проблеми зі здоров’ям «нижче пояса» ганебними, і, наскільки можливо довго, ігнорують будь-які симптоми. Це призводить до прогресу захворювання і погіршення здоров’я хворого. По суті, відкладаючи візит до лікаря, людина сама собі завдає шкоди. І чим довше тягнути, тим серйозніше наслідки. Адже кровотечі з прямої кишки можуть виникати при цілому ряді хвороб. наприклад:

  • анальна тріщина;
  • хвороба Крона;
  • ангіодисплазія судин кишечника;
  • геморой;
  • дивертикулез;
  • туберкульозний або виразковий коліт;
  • тромбоз артерій;
  • поліпи;
  • виразки кишечника;
  • амілоїдоз.

Причину, через яку з’являється кров з заднього проходу, лікування і визначає. Адже мало усунути сам симптом, яким по своїй суті є така кровотеча, важливо вилікувати основне захворювання. Ось чому необхідно проходити комплексне обстеження в сучасній клініці: правильна постановка діагнозу це вже 90% успіху лікування.

Діагностика

Збирається анамнез. Лікар проводить візуальний огляд і пальцеву діагностику для визначення поліпів або розширених гемороїдальних вузлів. Призначається потрібне ендоскопічне обстеження: ректороманоскопія, колоноскопія. Якщо підозрюється, що джерело кровотечі знаходиться в брижових судинах, проводять рентгенологічне дослідження брижі. Може призначатися рентген кишечника, але сьогодні цей метод обстеження при кровотечах не вважається досить ефективним.

Крім того, проводиться аналіз крові, досліджується кал на наявність прихованої крові.

В окремих випадках також може знадобитися консультація гастроентеролога.

Кров з прямої кишки: лікування

При сильній кровотечі хворий госпіталізується у відділення інтенсивної терапії проводяться заходи щодо зупинки кровотечі, відновлення нормальної циркуляції та поповнення об’єму втраченої крові. У важких випадках не обійтися без екстреного оперативного лікування в умовах стаціонару.

Якщо кровотеча слабка або помірна, вдаються до консервативного лікування в умовах стаціонару. Терапія направлена ​​на припинення кровотечі та лікування основного захворювання. Для зупинки крові, крім місцевого введення препаратів, застосовують припікання судин, що кровоточать, лазером або струмом

Для запису на консультацію проктолога, діагностики та призначення ефективного лікування в умовах денного стаціонару зверніться в «Меддопомогу». За телефоном можна уточнити ціни на послуги, а також викликати проктолога додому або записатися на прийом в клініці. Не відкладайте візит до лікаря відтермінування посилює хворобу і загрожує розвитком небезпечних ускладнень. У «Меддопомозі» ваше здоров’я у надійних руках.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top