УЗД вдома в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

УЗД вдома в Києві є досить новою, але неймовірно зручною медичною послугою. Дослідження дозволяє оцінити стан внутрішніх органів за допомогою компактного обладнання, що випромінює високочастотні звукові хвилі. При цьому не потрібно заздалегідь планувати час поїздки до клініки, фахівець прибуде за потрібною адресою у зручний для пацієнта час.

УЗД з виїздом додому в Києві послуга, яку пропонує наш центр “Меддопомога”. У нас працюють найкращі лікарі ультразвукової діагностики, в роботі використовується сучасне обладнання.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вартість

В “Меддопомозі” ви можете замовити УЗД нирок вдома в Києві, а також дослідження інших органів. Нижче пропонуємо детально ознайомитися з прейскурантом, чинних в лікувальному закладі цін для різних процедур.

Вид дослідженняВартість (грн)
УЗД колінного суглоба вдома (пара) 2500
УЗД нирок вдома 2300
УЗД щитовидної залози вдома 2000
Доплер вен ніг 3000
Доплер артерій ніг 3000
УЗД судин шиї вдома 3000
УЗД м'яких тканин 2500
УЗД передміхурової залози вдома + дослідження сечового міхура 2700
УЗД мошонки 2000
УЗД малого таза вдома (матка + яєчники + сечовий міхур) 3000
УЗД черевної порожнини вдома 3500
УЗД сечостатевої системи вдома 3000
УЗД черевної порожнини + дослідження нирок вдома 4000
УЗД нирок вдома в Києві + сечовий міхур + передміхурова залоза 3000
УЗД молочних залоз 2500
УЗД плевральної порожнини 3000
УЗД лімфатичних вузлів 3000
УЗД легенів на дому 3000

Після проведення УЗД черевної порожнини на дому або будь-якого іншого виду дослідження, вам буде виданий документ, який детально описує результат, такий же, як при проведенні УЗД в умовах клініки. У разі виявлення будь-якої патології, фахівець розповість про подальші дії та проінформує про методи лікування.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Переваги УЗД вдома

Серед охочих зробити УЗД на дому в Києві, ціна перше що цікавить тих, хто звернулися. У центрі “Меддопомога” діє адекватна цінова політика, відповідна високому рівню послуг. З інших переваг відзначимо:

Ви проходите планове або позапланове обстеження в комфортних домашніх умовах.

Послуга актуальна для людей, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати медустанову. До цієї категорії відносять людей похилого віку або інвалідів перевезення до клініки може заподіяти багато клопоту і зайняти тривалий час, також є небезпека розвитку ускладнень.

УЗД-фахівець вдома зможе провести огляд немовляти. В такому випадку молоді батьки виключають ризик зараження інфекційними захворюваннями, адже такий ризик завжди є в лікарні.

Висока якість дослідження. Під час УЗД-діагностики на дому у лікаря нема потреби поспішати, думаючи про черги за дверима кабінету або з інших причин. З іншого боку, в домашніх умовах ви можете бути повністю розслаблені. Все це дозволяє провести якісне дослідження потрібних органів і виявити патології, які в муніципальній лікарні, можливо, не побачили б.

Як підготуватися до дослідження УЗД на дому

Враховуйте, що дослідження деяких органів проводиться після підготовки. Тому ще на етапі запису потрібно уточнити, чи потребує планований вид дослідження попередніх заходів. Наприклад, за 1-2 години перед УЗД сечовивідних шляхів та органів малого таза рекомендується випити не менше 1 літра води. Щоб дані дослідження черевної порожнини були максимально точними, процедуру проводять натщесерце.

Існують загальні вимоги до підготовки, які слід врахувати, перш ніж замовити виїзне УЗД додому.

Підготуйте спальне місце, яке замінить стаціонарну канапку. Площина має бути досить жорсткою, щоб не доставляти дискомфорту пацієнтові та лікареві.

Звільніть площу навколо планованого місця обстеження лікарю потрібно пройти до місця проведення дослідження з обладнанням так, щоб прохід не був загороджений меблями та іншими предметами домашнього побуту.

Як проводиться УЗД

Порядок проведення дослідження в домашніх умовах повністю ідентичний стаціонарного.

  • Лікар допоможе вам прийняти максимально правильне і комфортне положення, після чого приступить до послідовного проведення УЗД.
  • Потрібну область змаже гелем, який знизить ступінь відбиття ультразвукових променів від шкіри та дозволить комфортніше переміщати датчик пристрою.
  • Зображення виводиться на компактний монітор обладнання.

Пацієнтам не потрібно побоюватися, що дослідження за допомогою портативного апарата не буде достатньо точним. Розміри обладнання ніяк не впливають на якість послуги.

Як оформити виклик УЗД додому

Щоб оформити заявку, необхідно зателефонувати в реєстратуру центру “Меддопомога”. Назвіть фахівця адреса, зручні дату та час для проведення дослідження або повідомте, якщо потрібно провести термінове УЗД на дому, ціна послуг буде уточнена попередньо в ході розмови. Також потрібно вказати особисті дані:

  • вік;
  • контакти;
  • причину, через яку необхідний УЗД-фахівець.

“Меддопомога” надійний помічник в контролі за вашим здоров’ям!

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top