Консультація хірурга онлайн

Вартість консультації складає 500 грн

Зв'язатися за допомогою

Онлайн-консультація хірурга

Консультація хірурга онлайн – послуга, якою можуть скористатися пацієнти нашого сервісу “Меддопомога”. У вас є унікальна можливість швидко отримати відповіді на свої запитання без довгих черг у поліклініці чи попередніх записів. Онлайн-консультація хірурга може бути призначена на будь-який зручний час і проводитись через популярні месенджери – Вайбер, Ватсап, Телеграм, Фейсбук або Інстаграм. Онлайн-консультація хірурга в “Меддопомога” – це:

  • Досвідчені лікарі з гарною репутацією – наш центр працює багато років та допоміг тисячам пацієнтів.
  • Оперативний зв’язок з пацієнтом – як тільки користувач надсилає заявку, ми обробляємо її в найкоротші терміни.
  • Конфіденційність — ми гарантуємо нерозголошення даних, а вираз лише професійної думки.
ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Коли доцільна онлайн-консультація хірурга?

  • Експертна думка. Якщо у вас на руках є результати обстеження або висновки/діагностичні обстеження інших фахівців, але ви сумніваєтеся в діагнозі або бажаєте отримати другу незалежну думку, наші фахівці готові роз’яснити всі питання, що виникають.
  • Повторне консультування. Онлайн-консультації у хірурга можуть знадобитися за необхідності коригування лікування або обговорення діагностичних процедур. Лікар ще раз обговорить усі нюанси лікування або внесе зміни залежно від стану пацієнта.
  • Термінова первинна консультація. Повноцінну, якісну діагностику та постановку діагнозу можна організувати тільки на очному прийомі. Проте в деяких випадках, коли немає часу для оперативного візиту, але виникли неприємні симптоми, про них варто розповісти лікарю. Він оцінить стан пацієнта та за необхідності порекомендує очну консультацію.

У деяких випадках на онлайн-консультації лікар-хірург може прийняти рішення про те, чи варто призначати своєму пацієнтові стаціонарне лікування або достатньо амбулаторного. Крім того, думка досвідченого експерта буде важливою для тих, хто проживає далеко від столиці та не має можливості оперативно прибути до клініки для отримання очної консультації.

Таким чином, дистанційна медична допомога – це не лікування пацієнта, а можливість допомогти йому у випадках, коли особиста зустріч неможлива або без неї можна обійтись.

Що входить до онлайн-консультації з хірургом?

  • Трактування медичних документів. Пацієнт може надіслати фотографію аналізів, діагностичних обстежень, рецепту або інших медичних документів, якщо не може зрозуміти їх опис або не впевнений у діагнозі.
  • Розмова із лікарем. Може бути організована відеоконференція за будь-яким доступним месенджером або стандартне листування в режимі “питання-відповідь”.
  • Висновок лікаря – якщо потрібно. Як правило, консультація хірурга онлайн не включає постановку діагнозу. Висновок готується на підставі наявних документів або очної діагностики в клініці.

Як здійснюється консультація з хірургом у режимі онлайн?

Насамперед потрібно надіслати заявку на проведення консультації, для цього заповніть зворотну форму зв’язку.
Коли наш співробітник отримає заявку, він швидко обробить її та передасть фахівцеві.
Пацієнту потрібно оплатити послугу та зв’язатися з лікарем будь-яким зручним для нього способом.

Консультація лікаря-хірурга онлайн коштує 500 грн. У цю суму входить розгорнуте пояснення питання. Якщо після цього вам необхідно очно відвідати спеціаліста, ви можете записатися онлайн, використовуючи зручну форму або зв’язавшись з нами телефоном.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top