Лігування латексними кільцями в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Медикаментозної терапії недостатньо і ця неприємна хвороба геморой продовжує прогресувати? У такій ситуації не можна зволікати, щоб не допустити подальшого розвитку захворювання і пов’язаного з цим погіршенням якості життя пацієнта. Лікар може рекомендувати операцію. І однією з найсприятливіших і найефективніших сьогодні є латексне лігування, ціна в Києві на такі втручання приблизно вдвічі нижче, ніж на радикальну операцію, наприклад, гемороїдектомію, проведену за традиційною методикою.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Як проходить видалення геморою латексними кільцями

Лігування це стиснення ніжки вузла спеціальним кільцем з каучуку, в результаті чого він за пару днів відмирає.

Таке втручання безкровне, що не передбачає інструментального пошкодження тканин. Пацієнт розташовується на гінекологічному кріслі або ж може лежати на лівому боці. У анус вводиться аноскоп, а через нього лігатор. У ньому створюється негативний тиск і вузол під його впливом втягується в інструмент. Після цього на його ніжку накидається кільце, у якого зовнішній діаметр становить 5 мм, а внутрішній всього 1 мм. Воно міцно затискає вузол і зупиняє подальше наповнення його кров’ю. В результаті кукса, що утворилася відпадає через 2-4 дні разом з кільцем.

Для проведення такої процедури є ряд умов:

  • геморой зовнішній, 2-4 ступеня;
  • вузли явно виражені, але не дуже великі; сформована ніжка;
  • немає супутньої анальної тріщини, запалення параректальної клітковини.

Великий плюс цієї методики в тому, що вона може бути застосована амбулаторно; з іншого боку, пацієнту може знадобитися пройти кілька сеансів. Адже, як правило, за один сеанс лігується по одному великому або парі дрібних вузлів.

Лігування латексними кільцями: ціна

ПослугаВартість
Консультування від 550 грн
Лігування латексними кільцями від 5000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Які сьогодні у латексного лігування гемороїдальних вузлів ціни в Києві?

На операції з лігування вузлів латексними кільцями ціни в рази нижче, ніж на проведення хірургічних втручань іншими способами, плюс економляться витрати на медикаменти та перебування в клініці в післяопераційні дні.

  • Низька вартість,
  • Швидкість і простота проведення,
  • Безболісність,
  • Висока ефективність,
  • Відсутність ризиків.

Всі ці переваги, безперечно, привабливі. Тому якщо лікар рекомендує позбутися зовнішніх гемороїдальних вузлів, дізнайтеся його думку і розпитайте докладніше про лігування можливо, ця методика буде застосовна і в вашому випадку.

Дізнайтеся більше про лігування, запишіться на прийом до проктолога в клініку або замовте виїзд проктолога додому в Києві за телефоном реєстратури.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top