Лікування хронічного парапроктиту в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Недоліковані захворювання з гострої стадії переходить в хронічну. Саме це відбувається з гнійним запаленням в тканинах навколо прямої кишки або в заочеревинному просторі, органах малого таза. Як і в гострій стадії, лікування хронічного парапроктиту передбачає тільки одне операцію. Якісне проведення оперативного лікування і подальшої терапії запорука відсутності рецидивів. В іншому випадку ситуація може не тільки повторитися, але і призвести до появи ускладнень. Найстрашніші з них це сепсис, виникнення злоякісних новоутворень в місці гнійників  але, на щастя, це рідкісне явище. Найбільш часті випадки норицева форма парапроктиту. Тому важливо ретельно вибрати клініку для лікування, щоб бути впевненим у позитивному результаті та повному позбавленні від хвороби.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Хронічний парапроктит: ціна лікування

ПослугаВартість
Консультація з оглядом проктолога від 550 грн
Лікування хронічного парапроктиту від 7000 грн
Операція при норицевій формі хронічного парапроктиту (класична методика в сучасній модифікації) від 9000 грн

Операційні центру «Меддопомога» оснащені сучасним обладнанням, наприклад, тут використовують лапароскопічні стійки Covidien і Karl Storz, що дозволяє проводити маніпуляції з максимально можливою точністю і дбайливістю.

У клініці працюють досвідчені лікарі, які успішно провели безліч подібних операцій і заслужили довіру і вдячність багатьох пацієнтів.

В післяопераційних палатах трьох рівнів комфорту пацієнти цілодобово оточені увагою і турботою професійних медсестер і лікарів. Для комфорту пацієнтів можливо медикаментозне лікування в умовах денного стаціонару після операції.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Причини розвитку захворювання

Через травмування слизової оболонки прямої кишки патогенна мікрофлора проникає в глибші тканини, викликаючи запалення. Утворюється гнійник, процес супроводжується гострим запаленням. У гострому стані пацієнт відправляється в лікарню, де йому проводять операцію. Але часом на цьому історія не завершується, а отримує своє продовження у вигляді хронічного стану хвороби. Допоможе назавжди вилікувати хронічний парапроктит операція і тільки!

Що призводить до повторного запалення і переходу хвороби в хронічну форму?

За статистикою, в кожному 4-5 випадку до проктолога звертаються саме з підозрою на розвиток запалення в області прямої кишки. Але якщо діагноз підтверджений і операція виконана якісно та успішно пройдено подальше лікування, пацієнт забуває про цю проблему назавжди. Однак нерідкі випадки, коли хвороба знову заявляє про себе, перейшовши в хронічну форму. Це відбувається під впливом таких чинників:

  • неякісне проведення операції при гострому парапроктиті,
  • недостатня протибактерійна терапія,
  • ускладнення проктологічних захворювань, таких як анальні тріщини та геморой,
  • механічні пошкодження слизової на фоні зниженого імунітету.

Які бактерії викликають запалення та утворення гнійника?

Найчастіші «винуватці» це типові представники мікрофлори слизових людини:

  • кишкова паличка,
  • стафілококи,
  • стрептококи,
  • клостридії.

Саме вони в переважній більшості випадків викликають первинне або повторне при хронічному перебігу хвороби запалення і нагноєння. При цьому ж захворюванні може відбуватися некроз (відмирання) тканин. Некротичні процеси викликають анаеробні мікроорганізми.

У ряді випадків хвороба може бути викликана туберкульозної або грибковою інфекцією.

Які симптоми вказують на хронічне захворювання?

Якщо гострий парапроктит заявляє про себе яскраво вираженою симптоматикою, як то сильні набряки тканин навколо ануса, хворобливість при дотику, сильне підвищення температури тіла і головні болі, то хронічна форма хвороби зазвичай уповільнена, а прояви менш виражені. До очевидних ознак, що свідчать про хронічне запалення відносяться:

  • часті головні болі та болі внизу живота,
  • зниження апетиту,
  • постійна втома,
  • часті проноси та запори
  • болісна дефекація і сечовипускання.

Також в області навколо ануса може відчуватися хворобливість, свербіння, шкіра може бути роздратованою через виділення гною або сукровиці. Виділення такого роду з’являються при формуванні параректальної нориці, за неповної форми якої, гній не виходить за межі вогнища запалення, а накопичується, викликаючи біль і посилюючи місцеве запалення.

Хронічний парапроктит: лікування в Києві

Якщо хронічну хворобу залишити без лікування, неминуче утвориться нориця, гнійник буде розростатися, на тканинах можлива поява рубців і навіть злоякісних утворень.

У разі підозри хронічного парапроктиту, необхідно провести комплексну діагностику і, якщо побоювання підтвердяться, прооперувати пацієнта. Для діагностики застосовують аноскопію, ректоскопію, ультрасонографію; за необхідності проводиться біопсія (наприклад, якщо в гнійних виділеннях є сліди крові).

Під час операції гнійник і норицевий хід розкриваються, прочищаються і висікаються, усувається вогнище запалення. Перед і після операції пацієнт проходить курс протизапальної та антибактеріальної терапії. Правильне медикаментозне консервативне лікування в умовах стаціонару істотно полегшує стан хворого, сприяє швидкій реабілітації та значно знижує ймовірність рецидиву хвороби.

У «Меддопомога» за міжнародними методиками успішно проводиться не тільки лікування гострого і хронічного парапроктиту, але і лікування норицевої форми парапроктиту, ціна на операції залишається однією з найдоступніших на ринку медичних послуг в Києві.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top