Лікування кісти куприка в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Ця хвороба дісталася нам «на згадку» про далеких предків, які мали хвіст. В процесі еволюції він редукував (хоча і до цього дня зрідка з’являються на світ немовлята з цим рудиментом). І сьогодні про нього нагадують лише зрощені хребці у закінчення хребта куприк. Але, крім того, приблизно у кожних 2-3 осіб з 1000 є ще й залишки м’язів, які мали б управляти хвостом. Вони розташовуються трохи вище сідниць по лінії хребта. Зовні вони, як і належить, покриті шкірою. Але в ній є наскрізний або воронкоподібний канал. Він може бути дуже тонким і настільки вузьким, що людина навіть не підозрює про його існування, поки канал не заб’ється. У такому випадку під шкірою утворюється рідина, гній або в капсулі з’являється новоутворення. Починається запалення. У таких випадках реєструється кіста куприка, лікування в Києві таких патологій здійснюється в сучасних клініках, де ведуть прийом проктологи та обладнана хірургія. Тому що існує тільки один спосіб лікування операція з видалення кісти куприка, ціна якої буде залежати від таких факторів, як складність хірургічного втручання і ризиків, пов’язаних з віком пацієнта та індивідуальними особливостями його здоров’я.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Епітеліальний куприковий хід: вартість лікування

ПослугаВартість
Консультація з оглядом проктолога от 550 грн
Лікування куприкової кісти операцією от 9 000 грн

Розкриття епітеліального куприкового ходу, що нагноївся, проводиться за стандартним сценарієм під місцевим наркозом протягом 20 хвилин при простих, не запущених випадках і близько години при ускладнених ситуаціях і великих обсягах роботи по висіченню ходів. Суть втручання полягає в розтинанні місці запалення, прочищення ходів від гною та іншого вмісту, за необхідності їх висічення, ушивання шкіри (з дренажем). Якщо під шкірою сформувалося новоутворення проводиться перевірка тканин на наявність ракових клітин.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Опис хвороби

Особливість будови м’язів і епідермісу в області хребта закладається ще під час внутрішньоутробного розвитку і зумовлюється генетично. Однак саме по собі наявність каналу в епітелії, хоч і є відхиленням від норми, не несе прямих ризиків для здоров’я. Небезпечна саме закупорка цього каналу під впливом внутрішніх і зовнішніх факторів, і, як результат запалення.

Якщо запалення почалося, необхідна негайна лікарська допомога. Інакше можуть розвинутися нориці або абсцес. Операції на кісті куприка ціною близько 10-15 тис. грн сьогодні пропонують багато приватних клінік нашої столиці. І у пацієнта є широкий вибір медичних установ для розв’язання проблеми без зайвих зволікань.

Симптоматика

  • біль в області куприка, почуття розпирання над сідничною складкою;
  • відчуття стороннього тіла під шкірою;
  • дискомфорт під час руху і навіть під час перебування в спокої;
  • почервоніння і збільшення в обсягах місця запалення.

Якщо пацієнт раніше міг не підозрювати, що у нього є прихований канал в шкірі над сідничною лінією, то при запаленні канал збільшується в діаметрі. З основного отвору може з’являтися сукровиця і гній. Або ж під тиском рідини канал може вийти в іншому місці з’являються додаткові виходи з капсули. При цьому природним чином не очищається кіста куприка операція, вартість якої має пряму залежність з «занедбаністю» випадку, є єдиним можливим варіантом позбутися куприкової кісти.

Причини

Є внутрішні чинники, які провокують запалення кіст над куприком закупорка і рубцювання неактивних отворів каналу, утворена в результаті закрита порожнина поступово заповнюється виділеннями сальних залоз, волоссям, клітинами епітелію. І запалюється. Цьому процесу також сприяють зовнішні фактори:

  • недостатня гігієна;
  • зниження загального або місцевого імунітету (наприклад, через переохолодження);
  • механічне травмування;
  • перенесені інфекційні захворювання.

Лікування куприкових кіст проводиться в проктологічному відділенні центру «Меддопомога». Зателефонуйте в реєстратуру, щоб дізнатися, скільки коштує операція по видаленню кісти куприка, і записатися на консультацію проктолога.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top