Виклик травматолога додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему, проконсультуйтеся безкоштовно!

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Травматологи, ортопеди та вертебрологи нашого центру мають багаторічний успішний досвід роботи.

У вартість консультації вдома входить огляд травматолога, постановка діагнозу, рекомендації з лікування.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

У разі необхідності, при ускладненнях, наш травматолог може забрати пацієнта в клініку, де можна провести оперативне лікування в амбулаторних умовах, в умовах денного або повного стаціонару. Центр оснащений сучасним обладнанням, операційними, палатами трьох рівнів комфортності.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Якщо у вас постійні або гострі болі в м’язах, кістках, суглобах, або ви відчуваєте скутість рухів потрібен травматолог. Його можна викликати додому, якщо нема можливості відвідати лікаря в клініці.

Вартість виклику траматолога додому в Києві

ВиїздВартість
З 9:00 до 20:00 2500 грн
З 20:00 до 9:00 3500 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Чому варто вибрати саме наш центр?

Його створили найкращі столичні лікарі, щоб піклуватися про ваше здоров’я. У нас працюють ортопеди, травматологи, вертебрологи та хірурги вищої категорії, серед яких також є дитячі фахівці. Травмпункт оснащений сучасною технікою, яка дозволяє проводити комплексну діагностику і робити найскладніші операції. У нас є власне хірургічне відділення, палати денного і повного стаціонару різних рівнів комфортності. Прийом ведеться цілодобово в клініці та на виїзді.

Зателефонуйте в реєстратуру нашого центру, щоб дізнатися більше про прийом лікаря вдома в Києві або запису на прийом.

Як викликати лікаря травматолога?

Щоб викликати травматолога додому, залиште замовлення на сайті, щоб ми могли з вами зв’язатися. Або наберіть номер «Меддопомоги», виберіть зручний для себе час для відвідування лікаря за вказаною адресою (це може бути ваша квартира, будинок або, наприклад, офіс, виробництво). Обов’язково опишіть, на що скаржиться пацієнт, в якому стані знаходиться. А якщо стан гострий, людина травмована, неодмінно повідомте про це, і вкажіть, яка допомогу вже було надано і, можливо, які ліки вона приймала. Лікар прибуде найближчим часом, якщо виклик терміновий, або в зазначений вами час і дату, якщо це, наприклад, плановий візит до хворого після операції.

Що містить виклик додому травматолога?

Приїхавши до пацієнта, лікар вивчить його стан, детально розпитає і проведе повний огляд, поставить попередній діагноз і призначить лікування. У разі нещасного випадку, для виключення більш серйозних наслідків, можуть знадобитися додаткові обстеження, які можна провести в клініці, наприклад, зробити рентген, томографію, УЗД. При серйозних ударах, пораненнях, переломах, вивихах, деформації кісток потрібно бути готовим до негайної госпіталізації. У «Меддопомоги» добре оснащений стаціонар, де досвідчені лікарі нададуть всю необхідну допомогу навіть в дуже важких випадках, а уважні медсестри подбають про якнайшвидше і безболісне одужання і реабілітацію пацієнта.

Навіть незначну, на перший погляд, проблему з опорно-руховим апаратом не можна ігнорувати. Якщо хворобу не зупинити на самому початку, вона буде прогресувати й з часом призведе до незворотних наслідків.

Коли потрібен виїзд травматолога на будинок?

При травмі будь-якого характеру необхідно звернутися для огляду і консультації до травматолога, і чим сильніше пошкодження, тим небезпечніше можуть бути наслідки, тому час втрачати не можна.

Також не затягуйте зі зверненням за допомогою фахівця з травматології, якщо у вас або у ваших близьких спостерігається хоча б один з перерахованих нижче симптомів:

  • сильні болі в суглобах, ногах / руках, шиї, м’язах спини тощо;
  • в травмованому місці спостерігається деформація, шкіра змінила свій колір;
  • руки, ноги, пальці, шия втратили колишню рухливість;
  • відчувається сіпання в м’язах (не неврологічного характеру), хрускіт в суглобах, якого не було раніше.

Крім того, необхідно відвідування лікаря після операцій або зняття гіпсу. І для зручності наших пацієнтів травматологи надають профільні послуги не тільки в умовах клініки, а й вдома в Києві.

Зателефонуйте в центр прямо зараз, щоб дізнатися докладніше про послуги за викликом лікаря додому.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top