Виклик ортопеда-травматолога додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Якщо давня травма дала про себе знати, з’явився дискомфорт в ногах, шиї або спині, турбує свіжий забій або потрібна консультація після лікування в травматологічному стаціонарі, не втрачайте дорогоцінного часу на поправку здоров’я звертайтеся до провідних фахівців у цій галузі, які працюють в центрі «Меддопомога », і до вас приїде досвідчений ортопед-травматолог додому.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вартість виклику ортопеда-травматолога додому

ВиїздВартість
З 9:00 до 20:00 2500 грн
З 20:00 до 9:00 3500 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Виклик додому ортопеда-травматолога: показання

Лікар з подвійною, а то й потрійною спеціалізацією у сфері травматології, ортопедії та хірургії, незамінний помічник при будь-яких порушеннях, які пов’язані з опорно-руховим апаратом. Саме такий лікар допоможе впоратися з проблемами наступного характеру:

 • розтягування, надриви та розриви м’язів, зв’язок і сухожиль;
 • удари, забої, защемлення, вивихи, переломи кінцівок і суглобів;
 • зміна форми руки або ноги в місці травми, зрослого перелому;
 • артроз, остеопороз;
 • зміна кольору шкіри в місці травми;
 • сильні больові відчуття в ногах, руках, шиї, спині після удару або падіння, занять спортом;
 • набряклість, хрускіт в кінцівках;
 • неможливість вільного руху в суглобах або, навпаки, неприродна гіперрухливість (навіть за відсутності болю);
 • міжхребцеві грижі;
 • викривлення хребта, порушення ходи та постави.

Якщо ви перенесли травму або операцію, вам потрібен хороший лікар, якому можна довірити найцінніше своє здоров’я. Саме такі фахівці створили «Меддопомогу».

У нашому центрі до послуг пацієнтів цілодобовий і денний стаціонар. А також виїзд ортопеда-травматолога на будинок. Не відкладайте зустріч з висококваліфікованим лікарем зверніться в «Меддопомогу» вже сьогодні, зробіть перший крок до свободи від болю в рухах.

Як викликати ортопеда-травматолога додому?

Зателефонувавши в реєстратуру нашого медичного центру, повідомте, до лікаря якого профілю ви хотіли б потрапити на прийом або викличте лікаря до себе. Для цього опишіть причину звернення, назвіть свою адресу (це може бути будинок, квартира, підприємство або офіс), і зручний час для приїзду лікаря. І вам не потрібно буде відправлятися в клініку, підлаштовуватися під розклад доктора, щоб отримати повноцінну якісну допомогу. «Меддопомога» забезпечує доступ до професійних медичних послуг без бар’єрів!

Опція виклику лікаря в Києві, в тому числі хірурга, ортопеда, травматолога, відкриває можливість медичного обслуговування вдома для людей з обмеженими можливостями щодо вільного переміщення містом:

 • люди з інвалідністю;
 • пацієнти у важкому стані після серйозних травм або операцій;
 • лежачі хворі;
 • пацієнти з накладеним гіпсом, великими перев’язками.

Також візит лікаря до пацієнта зручний для людей похилого віку та для зовсім маленьких пацієнтів. Це найщадніший варіант для обох категорій як у фізичному, так і психологічному плані.

Приїзд лікаря до хворого зручний при плановому огляді, загостренні, недавньої травми, якщо стан хворого не вимагає негайної госпіталізації.

Однак треба пам’ятати, що специфіка травматології передбачає комплексне обстеження, яке не завжди можна виконати в домашніх умовах. Тому не виключено, що в деяких випадках все-таки доведеться відвідати лікувальний заклад для проведення рентгенодіагностики, КТ, МРТ або інших тестів, які можна зробити на базі центру «Меддопомога».

Якщо виклик терміновий?

Якщо виклик терміновий, обов’язково підкресліть цей факт і розкажіть, в якому стані знаходиться потерпілий, що саме з ним сталося, і яку допомогу йому вже встигли надати. Дотримуйтесь медичних інструкцій і чекайте доктора наш фахівець прибуде на місце найближчим часом.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top