Лікування тромбозу гемороїдального вузла в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Геморой – хвороба, про яку, на жаль, все ще не прийнято відкрито говорити. Багато людей, зіткнувшись з цією проблемою, замовчують про неї під впливом суспільних стереотипів. Тривале ігнорування симптомів, самолікування в результаті сприяє розвитку захворювання і переходу в хронічну стадію, а також появи ускладнень, яких можна було б уникнути при своєчасному зверненні до проктолога. Наприклад, одним з найбільш частих ускладнень є тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів і внутрішніх. Це явище значно знижує якість життя пацієнта і загрожує серйозним погіршенням здоров’я – появою виразок на слизовій кишки або анальної області, і навіть некрозу. Ось чому важливо вчасно отримати професійну допомогу і почати лікування тромбозу гемороїдального вузла, в Києві це одна з найчастіших причин звернень пацієнтів до проктологів.

ДЛЯ ЗАПИСИ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС

Що таке тромбоз внутрішніх гемороїдальних вузлів?

Це утворення кров’яних згустків в гемороїдальних венах всередині нижнього відділу прямої кишки або зовні. Від локалізації тромбу, ступеня «занедбаності» випадку, загального стану та особливостей здоров’я пацієнта залежить лікування тромбозу гемороїдального вузла в клініці. Як правило, тромби виникають в уже збільшених запалених вузлах, які випирають крізь кишкову стінку всередині або випадають назовні. Така картина характерна при геморої 2-3 стадії, особливо якщо терапія не проводилася або була достатньою. З цим ускладненням стикається, в середньому, 8 з 10 пацієнтів, які страждають гемороєм. Воно характерно при хронічному перебігу хвороби. І тільки приблизно в 15% випадків зустрічається як окреме захворювання в гострій формі.

Скільки коштує лікування тромбозу гемороїдального вузла: ціна послуг

ПослугаВартість
Консервативне лікування тромбозу гемороїдальних вузлів вузлів від 1000 грн
Оперативні методи видалення гемороїдальних вузлів від 8000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Симптоматика:

  • гострі колючі, пульсівні болі в гемороїдальних вузлах і суміжній галузі, які виникають раптово і не пов’язані з процесом дефекації;
  • відчуття стороннього тіла в місці запалення;
  • набряклість шкіри в ділянці анального отвору.

Діагностика

Характерними ознаками ускладнення, які досвідчений лікар відзначить при візуальному огляді, є синюшність (або навіть багровість) і сильне збільшення вузлів. Пальцеве обстеження може бути ускладнене через набряклість і сильного болю. Однак якщо потрібно виключити наявність поліпів, внутрішнього тромбозу, паропрактіта в гострій формі, раку кишечника, необхідна ректоскопія. Кожна сучасна клініка по лікуванню тромбозу геморою повинна бути оснащена необхідним обладнанням для точної комплексної діагностики.

Після постановки діагнозу лікар дасть рекомендації, перш за все, щодо оптимального рішення: консервативна терапія або операція.

Лікування при тромбах в гемороїдальних венах

При появі тромбів у вузлах геморою не обійтися без медикаментів. В першу чергу, анальгетиків для зняття больового синдрому і тромболітиків для розсмоктування тромбу. Крім того, використовуються протизапальні, протинабрякові препарати та речовини для зміцнення стінок судин. А також — для поліпшення роботи кишківника.

Медикаментозна терапія може бути основним способом позбутися від цього ускладнення геморою або допоміжним залежно від ступеня порушення циркуляції крові в кавернозних судинах прямої кишки й тяжкості кожного випадку, і відповідно, проводитися вдома, в умовах денного або повного стаціонару.

Особливості лікування в умовах денного стаціонару

При першій-другій ступенях тромбозу хворий не госпіталізується й отримує лікування вдома (у вигляді гелів, мазей, охолоджувальних та сприяють зниженню запалення ванночок для місцевого застосування). При необхідності отримує ін’єкції препаратів внутрішньовенно або внутрішньом’язово в клініці. Весь час терапії хворий знаходиться під наглядом лікаря, проходить огляди для фіксування прогресу і корекції лікування, якщо це потрібно.

Особливості консервативного лікування в умовах стаціонару

Якщо тромбованний вузол значно запалений і пацієнт відчуває сильні болі, рекомендується пройти лікування в стаціонарі. Це також дуже зручно, якщо хворий — через вік або особливості здоров’я — потребує додаткового догляду або не може виконувати необхідні маніпуляції самостійно і повною мірою. Перебуваючи в стаціонарі, пацієнт отримує професійний догляд, цілодобовий контроль стану здоров’я і динаміки одужання. Крім того, у випадках, близьких по тяжкості до третього ступеня тромбування, в клініці більше можливостей для надання всієї необхідної допомоги, якщо стан хворого погіршиться і знадобитися операція.

Особливості оперативного лікування в умовах стаціонару

При тромболізаціі третього ступеня з посиленим больовим синдромом, при великому ураженні і тим більше, підозрі на некроз, проводяться операції. При ускладненнях і при гострому тромбозі гемороїдального вузла операції проводяться в перші 1-2 діб після постановки діагнозу. Якщо стан хворого дозволяє відкласти операцію, але ретельніше підготуватися до неї, втручання проводять на 5-6 не пізніше 5-6 діб.

Операції умовно можна розділити на два типи:

  • розтин вузла і видалення тромбу (тромбоектомія). Найчастіше застосовується при ускладненнях зовнішнього геморою на 1-2 вузлах;
  • видалення запалених гемороїдальних вузлів (геморроїдектомія). Рекомендовано при значних ураженнях, комбінованому геморої, при сильному набряку. Можливе застосування різних методик. Ризики рецидивів мінімальні.

І ті, і інші операції досить прості та цілком безпечні, а період відновлення пацієнтів займає від 2-3 днів до 1-2 тижнів в залежності від особливостей проведеної операції і індивідуальних особливостей організму пацієнта.

У будь-якому випадку при діагностуванні та лікуванні гемороїдальних тромбозів критично важлива своєчасність — зверніться до фахівців проктології центру «Меддопомога». Зателефонуйте прямо зараз, щоб уточнити вартість процедур і записатися на прийом до проктолога!

Як уникнути появи тромбів в шишках?

Таким питанням часто задаються ті, хто вже стикався з цією проблемою і остерігається повторення. Перше, що необхідно робити – звертатися до проктолога відразу ж, як тільки з’явилися підозри на розвиток геморою:

  • болю при дефекації;
  • виділення крові з анального отвору;
  • свербіж або інші неприємні відчуття в області ануса.

Якщо хворобу виявити на ранній стадії та почати лікування, можна досить легко позбутися від нього і не допустити розвитку ускладнень, наприклад, появи тромбів в запалених шишках геморою. Якщо ж хвороба прогресує, а лікування не проводиться або воно недостатньо, щоб знизити ризик тромболізаціі, варто уникати:

  • вживання їжі, яка погіршує роботу шлунково-кишкового тракту і викликає запори;
  • надмірного фізичного навантаження;
  • травм анального отвору.

Через сильне напруження або навіть невеликі травми у вузлах можуть посилити застій крові в них і склеювання тромбоцитів — тобто до утворення «пробки», яка перекриває просвіт судини й підсилює запалення вузла.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top