Виклик кардіолога додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

ЗРУЧНІСТЬ

Швидкий приїзд лікаря додому, у зручний для пацієнта час. Відсутність необхідності виходити з дому і очікувати в поліклініці. Особливо актуально для людей похилого віку, які не в змозі самостійно пересуватися.

ВИСОКА КВАЛІФІКАЦІЯ

Центр «Медична допомога» співпрацює з кращими кардіологами в Києві. Це фахівці високого рівня, які мають багаторічний досвід роботи в практичної і теоретичної медицини. Багато з них проходили стажування в зарубіжних клініках і університетах.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Для економії часу пацієнтів в  «Меддопомога»  проводиться консультація кардіолога вдома. Щоб викликати кардіолога додому, просто зателефонуйте в реєстратуру і вкажіть відповідний день і назвіть адресу, за якою приїде фахівець у зручний для вас час.

Скористатися такою послугою можна не тільки при планованих профілактичних оглядах, але також при гострих станах, коли потрібна професійна медична допомога, перш за все, при порушеннях роботи серця, що не потребують виклику невідкладної допомоги.

Кардіолог додому в Києві: вартість послуги

ВиїздВартість
Консультація кардіолога без електрокардіограми (при наявності свіжої ЕКГ) С 9:00 до 20:00 — 2500 грн
Консультація кардіолога без електрокардіограми (при наявності свіжої ЕКГ) С 20:00 до 9:00 — 3500 грн
Консультація кардіолога з ЕКГ С 9:00 до 20:00 — 3500 грн
Консультація кардіолога з ЕКГ С 20:00 до 9:00 — 4500 грн

У «Меддопомога» виклик фахівців платний, кардіолог додому приїжджає в призначений пацієнтом час і зазначену дату при плановому огляді, і максимально оперативно при невідкладних станах. Щоб здійснити виклик, зателефонуйте в реєстратуру. І наші фахівці негайно нададуть вам всю необхідну допомогу.

У вартість включено приїзд лікаря, збір анамнезу, огляд пацієнта з диференціальною діагностикою, зняття кардіограми, розшифровка кардіограми, розробка програми індивідуального лікування або корекція чинного плану лікування (за необхідності через зміну стану хворого).

Ціни на послуги зафіксовані. Детальніше про це можна дізнатися при оформленні заявки в реєстратурі.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Коли не обійтися без виїзду кардіолога додому

Ніхто з нас не застрахований від ситуацій, коли може знадобитися термінова допомога лікаря, а можливості самостійно приїхати в клініку не буде. Саме в таких випадках необхідно скористатися послугою центру «Меддопомога» з виклику лікаря:

 • стани, які характеризуються різким підвищенням тиску, запамороченням, блювотою, різким зблідненням або почервонінням шкірних (особливо в області обличчя і шиї) покривів, шумом у вухах, втратою свідомості;
 • утруднення дихання і тахікардія, тяжкість в області грудної клітини, потемніння в очах;
 • сердечний приступ;
 • інсульт і мікроінсульт;
 • загострення хронічних захворювань серцево-судинної системи;
 • важкий стан після перенесених захворювань і операцій, в тому числі на серці та судинах;
 • профілактичні та контрольні огляди за необхідності.

Такою послугою також можна скористатися в рамках іншої опції по догляду за важкохворими, в тому числі лежачими хворими яка також доступна в «Меддопомога».

Чому зручна й вигідна послуга за викликом кардіологів додому

Коли лікар приїжджає до хворого, пацієнт отримує цілий ряд переваг в порівнянні з візитом до лікаря в клініку:

 • пацієнт економить час (що є життєво важливим фактором при невідкладних ситуаціях);
 • залишається в комфортних домашніх умовах;
 • перебуває в спокої (дорога може негативно позначитися на стані важких хворих і посилити больові відчуття);
 • не піддається ризику раптових ускладнень через погану дорогу або несприятливу погоду;
 • уникає стресового чинника.

Зрештою у пацієнта може просто не бути вибору: їхати в клініку або залишатися у себе у квартирі чи будинку, тому що його стан настільки важкий, що не залишає альтернативних рішень, адже на кону стоїть життя.

Наші лікарі

Коли виникають проблеми з серцем і судинами, часто це гострі стани, що вимагають максимальної оперативності та блискавичної реакції, прийняття життєво важливих рішень в стресовій ситуації. Це вимагає від лікаря зібраності, рішучості, великих знань і швидкості виконання всіх необхідних маніпуляцій.

Саме такі фахівці працюють в  «Меддопомога». Вони є кардіологами-практиками з багаторічним досвідом, а також доцентами, кандидатами та докторами наук на кафедрах відомих медичних ВНЗ країни. Тисячі людей сьогодні живі, завдяки нашим кардіологам.

Коли потрібна операція при серцево-судинних хворобах

У центрі медичних послуг для дорослих і дітей практикується комплексний підхід в лікуванні. Піклуючись про здоров’я пацієнтів, лікарі та медсестри використовують найсучасніше обладнання і застосовують нові методики, схвалені доказовою медициною у всьому світі.

У клініці функціонує терапевтичне відділення з відділенням інтенсивної терапії, оснащені висококласним точним обладнанням. Тому наші пацієнти, в тому числі з серцево-судинними захворюваннями, які вимагають оперативного втручання, не витрачають дорогоцінний час на пошук підхожої клініки для планової або термінової операції необхідні втручання здійснюються у власному відділенні. Тут також передбачені палати трьох рівнів комфорту для перебування пацієнтів в стаціонарі. Післяопераційну реабілітацію кардіологічні хворі можуть проходити в домашніх умовах з періодичними візитами лікаря до пацієнтів.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top