Лікування геморою в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, частий підйом важких речей. В купі ці фактори рано чи пізно призводять до неминучого результату розширення і запалення гемороїдальних вузлів. Згідно з даними наукових досліджень, в середньому, кожен 10-й дорослий страждає таким захворюванням. З віком частота випадків збільшується, і чим старше пацієнти, тим більше запущені випадки. Одна з найпоширеніших послуг сучасної проктології лікування геморою, в Києві його успішно проводять лікарі, які співпрацюють з центром «Меддопомога».

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Скільки коштує лікування геморою: ціни в Києві

Залежно від стадії захворювання і складності випадку рекомендується безопераційне лікування або ж операція по видаленню геморою, ціна при цьому варіюється в залежності від процедури. Тільки після повноцінного обстеження і з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта, лікар може прийняти зважене рішення, який з доступних методів буде найкращим в наявних умовах, і дати відповідні рекомендації з обґрунтованою відповіддю на питання, скільки буде коштувати лікування геморою в кожному конкретному випадку.

Наші лікарі діють, виходячи з принципів раціональності та оптимальності, так що пацієнти не здають зайвих аналізів, не проходять непотрібних обстежень і платять тільки за дійсно необхідні послуги.

Ціни на операції та терапію геморою

ПослугаВартість
Гемороїдектомія (операція за Мілліган-Морганом) від 8000 грн
Гемороїдектомія технологією Ligasure від 18000 грн
Видалення геморою лазером від 18 000 грн
Гемороїдопексія (операція Лонго) від 12 000 грн
Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація від 12 000 грн
Лігування латексними кільцями від 5000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Симптоми захворювання. Коли час до лікаря?

Геморой це одне з найдавніших відомих захворювань, в перекладі з латині його назва означає «кровотеча», адже саме цим характеризується хронічний перебіг хвороби. Але, на щастя, сьогодні цю хворобу, як правило, виявляють на більш ранніх стадіях, що значно скорочує терміни одужання і, що важливо, відбивається на вартості операцій з видалення геморою.

Отже, на початковій стадії пацієнти можуть відчувати свербіж або поколювання в області заднього проходу, особливо під час або після дефекації, а сам цей процес стає болючим і важким. Поступово застої крові в нижньому відділі прямої кишки частішають і вени розширюються, утворюючи вузли, які з часом випирають через стінки кишки захворювання переходить у другу стадію. У третій вузли випадають з анального отвору, але їх можна вправити самостійно; в калі з’являється кров. Якщо вузли неможливо вправити, а пацієнт відчуває постійний біль, хвороба перейшла в четверту стадію. Якщо її не лікувати, можливі такі ускладнення як гнійний парапроктит і відмирання тканин у вогнищі запалення.

Геморой часто супроводжують анальні тріщини. У сукупності з неправильною або недостатньою гігієною це підвищує ймовірність інфікування перш за все, стафілококом і стрептококом.

Тому при наявності навіть, на перший погляд, незначного дискомфорту в області анального отвору при випорожненні, фізичних навантаженнях або після тривалого сидіння обов’язково зверніться до лікаря. Чим швидше виявлена ​​хвороба, тим легше від неї позбутися.

Зателефонуйте в «Меддопомогу», щоб отримати професійну консультацію і довідатися про ціни на лікування гемороїдальних вузлів.

Лікування геморою в клініці

На сьогодні доступні та ефективно застосовуються як консервативні (без оперативного втручання), так і хірургічні методи лікування. Однак обрати заздалегідь без врахування багатьох чинників ту чи іншу модель неможливо. На це рішення впливає ряд індивідуальних факторів, серед яких:

  • ступінь прогресування захворювання;
  • характер і успішність попереднього лікування;
  • вік пацієнта;
  • фізіологічні особливості організму;
  • наявність в анамнезі хронічних захворювань.

За результатами комплексного обстеження і з урахуванням історії хвороби лікар може рекомендувати певний метод лікування і за необхідності в майбутньому коригувати його.

Тому, зрозуміло, важливо не тільки дотримуватися всіх рекомендацій, але, перш за все, знайти «свого» лікаря. Тобто фахівця, на якого зможете повністю покластися і довірити своє здоров’я, до якого будете звертатися постійно. А він буде досконально знати вашу історію хвороби, особливості організму. Відповідно давати зважені рекомендації з високою прогнозованою ефективністю. У таких випадках, коли пацієнти звертаються за допомогою до свого лікаря при перших же симптомах, захворювання вдається зупинити в розвитку на самих ранніх стадіях. А значить істотно скоротити терміни одужання і вартість всіх необхідних заходів. І визначальну роль у цьому відіграє професіоналізм і порядність фахівців в білих халатах.

Кожна клініка по лікуванню геморою вартість терапії та операцій визначає виходячи зі своїх внутрішніх витрат, перш за все, пов’язаних із собівартістю проведення діагностики та витратних матеріалів (гарна якість і сервіс апріорі не можуть коштувати дешево). У центрі «Меддопомога» працюють досвідчені лікарі, які успішно проводять лікування проктологічних хворих найбільш ефективними методами, в тому числі в хірургії. У клініці обладнані сучасні операційні та стаціонар з палатами трьох рівнів комфортності. Так що є можливість пройти необхідне обстеження, операцію і відновлення в одному комплексі. А це суттєво економить ваш час на адміністративні заходи та знижує витрати. Призначається тільки найнеобхідніше. Тому у нас витримується баланс максимальної доступності та високої якості медичного обслуговування.

Як проходить консультація і як підготуватися до огляду?

Лікар складе історію хвороби, тому якщо ви раніше вже проходили подібні обстеження, обов’язково повідомте про це і по можливості надайте результати. Також важливо відверто розповісти про все, що стосується причини звернення до лікаря, і повно відповідати на уточнювальні питання.

Після бесіди лікар проведе візуальний і пальцевий огляд промежини та ануса. До останнього потрібно відповідно підготуватися:

  • напередодні ввечері або вранці за 2,5-3 години до прийому поставити очисну клізму;
  • утриматися від їжі та газованих напоїв до огляду;
  • перед походом до лікаря прийняти душ і надіти чисту білизну.

Часто пацієнти перед прийомом у проктолога шукають відповідь на  питання, чи потрібно приносити з собою в кабінет одноразову пелюшку, латексні рукавички або будь-які інші витратні матеріали. У «Меддопомозі» кабінети проктологів оснащені всім необхідним для повноцінного огляду, тому нічого такого з собою брати не потрібно.

У деяких випадках крім візуального огляду та пальпації може знадобитися здати аналізи, пройти апаратне дослідження ректоскопію. Про це лікар повідомить після завершення первинного огляду. Зручно, що центр «Меддопомога» обладнаний відповідною апаратурою, і всі необхідні діагностичні процедури можна виконати в комплексі, не втрачаючи часу.

Методи консервативного лікування

Залежно від результатів обстеження лікар ставить діагноз і призначає лікування. Також з ним можна обговорити, скільки коштує видалити геморой, і як проходять такі операції. Однак хірургічне втручання може зовсім не знадобитися, якщо пацієнт звернувся з появою початкової симптоматики. На 1-2 стадії захворювання проводиться консервативне лікування.

До терапії входить:

  • місцеве застосування свічок і мазей з кровоспинним, знеболювальним і венотонічним ефектом;
  • прийом флеботропних препаратів,  які підвищують тонус вен, налагоджують лімфообіг, мікроциркуляцію в кавернозних тільцях та покращує її перебіг;
  • корекцію дієти дозоване харчування з виключенням гострих страв, солінь, маринадів, копчених і смажених продуктів, газованих напоїв і будь-якої їжі та рідини, що сприяє бродінню;
  • дотримання спеціальних правил гігієни:
  • ретельне усунення забруднень в області запалення;
  • перевагу підмивання замість використання туалетного паперу;
  • застосування місцевих ванночок з відварами ромашки, кропиви та лаврового листа.

Хірургічні методи

Неінвазивні методи лікування ефективні тільки на початкових стадіях захворювання. При хронічному геморої вдаються до малоінвазивного зменшення (наприклад, за ligasure (безшовною методикою)) і закріпленню вузлів в стінках кишки. А у важких випадках до їх видалення оперативним шляхом, наприклад, гемороїдектоміі. Це класика подібних операцій, яка полягає у висіченні тканин вище гемороїдальних вузлів, і крім скальпеля в таких випадках можуть застосовуватися лазер і електрокоагуляція.

Методи, використовувані спеціалістами “Меддопомога”:

  • Гемороїдектомія (операція за Мілліган-Морганом);
  • Видалення геморою лазером (лікування геморою лазером за допомогою апарату “Ліка-хірург)
  • Операція Лонго (гемороїдопексія);
  • THD-операція (трансанальна гемороїдальна деартеріалізація);
  • Лігування латексними кільцями.

Сучасна модифікація операції за Мілліган-Морганом

При захворюванні 3-4 стадії з великими вузлами та тромботичними явищами, коли малоінвазивні операції неефективні, застосовується радикальний метод з видаленням гемороїдальних вузлів. Методика, розроблена хірургами Мілліганом і Морганом в 1935 році, на сьогодні зазнала певних змін, стала менш травматичною і ризикованою. 

Під час операції використовується сучасна апаратура, що дозволяє проводити втручання найбільш точно. При зовнішньому геморої можливе видалення вузлів відкритим способом під загальним і епідуральним наркозом коли рани навмисно не вшивають, даючи можливість тканинам відновитися природним чином. При внутрішньому використовуються операції закритого типу по Фергюсону під місцевим наркозом з обов’язковим накладенням швів. Є ще один різновид таких операцій, що отримала назву методу Паркса і полягає у видаленні вузлів під слизовою кишки, найскладніша. При операції за Мілліган-Морганом гемороїдальні шишки витягуються, затискаються біля основи та відсікаються. І хоча ризик ускладнень при таких втручаннях вище, ніж при малоінвазивних, ефективність цього методу дуже висока: повторний розвиток хвороби спостерігається лише у 10-20% пацієнтів, які перенесли таку операцію.

Коли проводять операцію Лонго

Якщо класична операція з видаленням занадто небезпечна (наприклад, гемороїдектомія може бути протипоказана чоловікам старшого віку), віддається перевага круговій резекції та видаленню частини слизової кишки вище зубчастої лінії і її подальшим ушиванням титановими скобами. Так кровопостачання гемороїдальних вузлів знижується, і вони зменшуються. Метод названий на честь його винахідника професора Антоніо Лонго. І успішно застосовується в провідних клініках світу з 1993 року. У порівнянні з класичною операцією, цей метод набагато менш болісний і дозволяє пацієнтам покинути стаціонар на 3-5 день після втручання.

Особливості THD (трансанальної гемороїдальної деартеріалізації)

Методика не передбачає видалення гемороїдальних вузлів, а спрямована на їх зменшення. Цей ефект досягається шляхом звуження «ніжок» артерії, які наповнюють вузли кров’ю.  Для перев’язування, кінцеві гілки верхньої прямокишкової артерії знаходять за допомогою проктоскопа з датчиком Доплера і перев’язують вище зубчастої лінії операція проводиться безболісно і безкровно. А значить ризик ускладнень мінімальний, перев’язки не потрібні, відновлення проходить за 2-3 дні.

У центрі «Меддопомога» використовуються сучасне діагностичне та операційне обладнання, застосовуються малотравматичні методи, які дозволяють ефективно усунути геморой і прискорити відновлення пацієнта після операції. Зателефонуйте в реєстратуру або залиште заявку на сайті, щоб дізнатися, скільки коштують операції з видалення геморою лояльні ціни в Києві та високу якість лікування гарантовані в центрі «Меддопомога».

Корисна інформація

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top