Операція Лонго

Гемороїдопексія в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

У запущених випадках геморою єдиним способом повернути пацієнта до нормального життя без болю може залишитися тільки хірургічне втручання. У такій ситуації, виходячи із загального стану та особливостей здоров’я пацієнта, лікар може рекомендувати операцію по методу Лонго. Вона більш щадна і комфортна в порівнянні з традиційною операцією з видалення геморою. І сучасна проктологія все частіше рекомендує вдаватися саме до цієї методики. Позаяк для пацієнта цей спосіб позбутися від хвороби є ще й економнішим, ніж класична гемороїдектомія.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Як відбувається операція Лонго при геморої

Цей метод був запропонований італійським професором проктології понад чверть століття тому. Він полягає в тому, що, на відміну від проведення стандартної операції, висікаються не власно вузли, а слизова по колу вище зубчастої лінії. Далі відбувається ушивання скобами. В результаті кровопостачання цих вузлів припиняється, і вони всихають, а місце видалення заростає сполучною тканиною.

Така операція проводиться за 15-20 хвилин під місцевим наркозом. Після операції пацієнт зазвичай перебуває в стаціонарі 1-2 дні (внаслідок чого в цілому застосування цього методу економічно обґрунтованіше для пацієнта). А на відновлення в цілому йде приблизно 5-7 днів, після чого можна повертатися до звичайного способу життя. Правда, як і після інших операцій на прямій кишці, доведеться дотримуватися певних правил щадного режиму:

  • дотримуватися питного режиму;
  • перейти на дробне харчування: розділити звичні порції сніданку, обіду і вечері на 5-6 прийомів їжі через рівні проміжки; харчуватися в один і той же час;
  • виключити з раціону солоні та гострі страви, смажене і солодке, крохмалевмісну їжу;
  • помірно займатися спортом, не підіймати важкі речі.

Операція Лонго: вартість в Києві

ПослугаВартість
Консультування від 550 грн
Операція Лонго від 12000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Які результати дає гемороїдопексія по методу Лонго

Хоча таке втручання по суті не є радикальним, результати навіть у віддаленій перспективі дають підстави проктологів в усьому світі все частіше рекомендувати саме цей метод. Річ у тому, що під час операції Лонго відбувається механічне перекриття кровотоку в пошкоджених судинах. А щадний метод проведення не викликає травмування тканин підслизової, а значить, не виникає швів, які ускладнювали б функцію прямої кишки. Загоєння проходить швидко, анальгетики не потрібні; відсоток ускладнень дуже низький.

Єдиний істотний ризик полягає в тому, що з часом можлива поява нових вузлів, які будуть наповнюватися через судини, що залишилися не перекритими під час операції. Але в цілому таке втручання є цілком ефективним.

Зверніться, не відтерміновуючи, в клініку за телефонами реєстратури, щоб викликати лікаря додому або записатися на прийом до проктолога.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top