Лікування виразкового коліту в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Змішаний запальний процес, що характеризується появою виразок на слизовій ободової, сигмоподібної, прямої кишки, називається неспецифічним виразковим колітом, або НВК, а також просто виразковим колітом. Він вважається генетично зумовленим захворюванням, яке розвивається під впливом негативних зовнішніх чинників. Виявляється періодичними болями в животі, розлад стільця і ​​кровотечами. Піддається медикаментозному лікуванню, а в запущених випадках рекомендується хірургічне втручання. Якщо у рідних вже виявлена ​​ця хвороба, а пацієнт переживає симптоматику, що вказує на виразковий коліт, лікування в Києві необхідно почати зі звернення в проктологічну клініку на консультацію та діагностику, не відкладаючи на безвік. Вчасно поставлений діагноз — це запорука швидкого відновлення здоров’я і можливість уникнути операції.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

НВК: лікування та діагностика

Цю хворобу відносять до хронічних, і протікає воно хвилеподібно: ремісії, різні за тривалістю, змінюють загострення. І якщо в першому періоді пацієнт майже не відчуває дискомфорту, пов’язаного з протіканням захворювання, то при загостренні неспецифічний виразковий коліт лікування вимагає комплексне і невідкладне, оскільки стан хворого різко погіршується, виникає загроза появи небезпечних ускладнень, наприклад, токсичного розширення товстої кишки, прорив кишкової стінки.

Симптоми

Найпоширеніші ознаки НВК в гострій фазі:

  • кривавий пронос,
  • переймоподібні болі в животі,
  • зниження артеріального тиску,
  • загальна млявість і швидка стомлюваність.

На виразкові ураження кишечника також може вказувати поява позакишкових захворювань:

  • стоматит і дерматит,
  • запалення суглобів і судин,
  • ураження жовчовивідної системи.

Діагностика

Щоб провести ефективне лікування виразкового коліту кишечника, необхідно визначити, яку ділянку кишківника запалений і наскільки великий процес. Для цього після консультації та збору анамнезу лікар призначає колоноскопію або рентгенологічне обстеження з контрастом. Плюс призначається загальний аналіз калу і крові. При необхідності береться матеріал для гістологічного дослідження, адже виразка стінок слизової кишки без своєчасно розпочатого лікування може призводити до розвитку онкологічного захворювання.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Коли необхідно лікування виразкового коліту в клініці

Якщо підозри на НВК підтвердилися, і діагноз поставлений, лікар рекомендує консервативне (медикаментозне) і / або хірургічне лікування, в залежності від того, наскільки «запущена» хвороба і з урахуванням загального стану здоров’я пацієнта.

Ефективне лікування виразкового коліту кишківника в Києві проводиться в нашому лікувальному закладі за помірними цінами.

Головне завдання лікаря — мінімізувати прояв хронічного захворювання і максимально збільшити термін ремісії. Плюс профілактика, що полягає в рекомендаціях щодо дотримання спеціальної дієти.

Особливості консервативного лікування в умовах стаціонару

Якщо стан хворого дозволяє, медикаментозна терапія, спрямована на підтримку гарного самопочуття пацієнта і зниження хворобливих проявів, проводиться вдома. При необхідності також вдаються до консервативного лікування в умовах денного стаціонару.

Показання до оперативного лікування в умовах стаціонару

Але якщо захворювання в гострій стадії, проявляється важкими симптомами, стан хворого погіршується і є ризик розвитку ускладнення, лікар може рекомендувати хірургічне втручання. Під ним мається на увазі видалення ураженої ділянки кишки аж до повної резекції товстого кишечника.

Зверніться до професіоналів, щоб пройти комплексну діагностику та отримати дієві рекомендації по нехірургічного лікування НВК. Вчасно розпочате лікування дозволяє в більшості випадків обійтися без операції та значно поліпшити якість життя пацієнта простою корекцією дієти й періодичним проведенням медикаментозної терапії.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top