Лікування алкоголізму в Києві в клініці та вдома

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Небезпека потрапити в алкогольну залежність може підстерігати кожного, незалежно від статі, віку і рівня добробуту. Головне, що потрібно зробити в разі виникнення нездоланного потягу до спиртного – усвідомити згубність звички випивати, і побажати стати на шлях одужання у спеціалізованій клініці. А лікарі та медсестри подбають про те, щоб ваше лікування від алкоголізму в Києві було максимально швидким і результативним. Всім нашим пацієнтам гарантована повна конфіденційність і підбір медикаментозної терапії та реабілітації з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Лікування алкоголізму в Києві: ціна

ПослугаВартість
Лікування алкоголізму 5000 грн на добу з препаратами
Вивід із запою в стаціонарі 5000 грн на добу — люкс-палата
Вивід із запою вдома 3500 грн – з 9:00 до 20:00;
5000 грн – з 20:00 до 9:00.
Підшивка від алкоголізму 10000 грн
Крапельниця від запою вдома 3500 грн
Гарячий укол від алкоголізму 7000 грн
Нарколог додому 3500 грн – з 9:00 до 20:00;
5000 грн – з 20:00 до 9:00.

Якщо ви або близька вам людина стала заручником підступної хвороби під назвою алкоголізм, лікування може бути ефективним тільки в тому випадку, якщо сам хворий бажає звільнення від тяги до алкоголю. Якщо це так, що до ваших послуг – «Меддопомога», центр, готовий вам допомогти з лікуванням алкоголізму в Києві.

Пройти курс лікування від алкоголізму і вийти із запою наші пацієнти можуть в стаціонарі й в домашніх умовах за допомогою ефективних сучасних методів і препаратів з гарантією довгострокового результату і мінімізацією ризику рецидивів.

Наші найбільш затребувані послуги:

 • лікування пивного алкоголізму;
 • виведення з запою в стаціонарі;
 • виведення з запою вдома;
 • крапельниця від запою вдома;
 • підшивка від алкоголізму;
 • гарячий укол від алкоголізму.

Вартість лікування залежить від обраної процедури та результатів діагностики, оскільки лікар оглядає хворого і вибирає найкращий для нього варіант лікування, відповідні методи та медикаменти.

Лікування алкоголізму: ціна в стаціонарі

 • 3500 грн / добу — палата класу люкс.

Лікування від алкоголізму: ціна вдома

 • 3500 грн — до 22:00;
 • 5000 грн — після 22:00.

Лікування алкоголізму: вартість крапельниці

Ціна на крапельницю залежить від ситуації та стану пацієнта та відповідному до нього складі в кожному конкретному випадку. Вартість в середньому варіюється від 2000 грн.

Лікування алкогольної залежності: ціни на підшивку

Підшивка за допомогою імплантації “Еспераль” в нашій клініці становить 7000 грн.

Лікування від алкоголю: вартість "французького уколу"

У центрі ви зможете пройти процедуру за 7000 грн.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Лікування пивного алкоголізму

— це позбавлення від патологічної тяги до вживання пива. Розпивання слабоалкогольних напоїв може здаватися нешкідливою звичкою. Однак недооцінена проблема тягне серйозні наслідки. Через уявну нешкідливість «слабкоалгоколки» навіть підлітки можуть вживати її досить часто. І коли процес стає регулярним, і пляшка пива випивається щодня – це вже є красномовною ознакою залежності на фізичному рівні! Адже визначальною в алкоголізмі є не доза, а регулярність вживання спиртовмісних напоїв. Якщо у вас або близьких вам людей спостерігається пристрасть до пива або слабоалкогольних напоїв, і ви не можете самостійно відмовитися від їх вживання, зверніться за допомогою до професіоналів – і лікарі «Меддопомоги» призначать лікування в стаціонарі або до вас приїде нарколог додому.

Зателефонуйте в реєстратуру лікувального закладу, щоб дізнатися більше про пивний алкоголізм, його ознаки у дорослих і підлітків, і записатися на прийом або лікування від алкогольної залежності в наркологічному стаціонарі або в домашніх умовах.

Пам’ятайте, чим раніше ви усвідомлюєте проблему, тим швидше від неї позбудетеся.

Лікування від алкоголізму вдома

– це проведення всіх необхідних процедур по перериванню запійних станів, позбавлення організму від токсинів і з подальшим так званим «кодуванням» від алкогольної залежності. Під «кодуванням» мається на увазі комплекс заходів з медикаментозного блокування тяги до спиртного, який також супроводжується психологічною підтримкою.

Як відбувається лікування алкогольної залежності в Києві вдома?

До пацієнта приїжджає нарколог, оцінює стан хворого, проводить бесіду з ним (за можливості) із його близькими, щоб встановити тривалість і глибину запою, частоту повторень таких ситуацій, а також переконатися, що стан не обтяжений прийманням ліків, психотропних речовин, наркотиків.

Лікування в домашніх умовах ефективно, якщо пацієнт перебуває в запої не більш трьох тижнів, в іншому випадку не обійтися без стаціонарного лікування.

Щоб провести лікування від алкогольної залежності вдома, доктор ставить хворому крапельницю, щоб нормалізувати його фізичний стан, усунути побічні ефекти від тривалого прийому алкоголю і підготувати організм до підшивки від алкоголізму (за бажанням і за відсутності індивідуальних протипоказань).

Крапельниця вдома для нейтралізації наслідків алкогольного отруєння ставиться на два або півтори години, після чого пацієнт засинає міцним сном. Після цього можливо вшивання спеціального імпланту (американський препарат «Еспераль»). Підшивання від алкоголізму направлено на те, щоб в організм з імпланту поступово виділялися речовини, що викликають фізіологічну огиду до спиртного.

Переваги антиалкогольної підшивки вдома:

 • швидка безболісна установка;
 • невелика ціна (всього 4 900 грн за імплант);
 • гарантія 100% позбавлення від алкогольної залежності за 1 сеанс;
 • збереження ефекту до 5 років;
 • зниження ризику рецидивів.

Відновлення здоров’я, працездатності, відновлення нормальних сімейних стосунків, – хіба варто чекати, щоб повернути собі та близьким повноцінне життя?

Зателефонуйте в реєстратуру центру «Медична допомога», щоб дізнатися про підшивку «Еспераль» і переривання запою вдома в Києві або стаціонарі прямо зараз. Чим довше ви тягнете з прийняттям правильних заходів, тим більшому ризику піддається хворий і все більш асоціальним стає його стиль життя.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top