Укол від алкоголізму в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Пристрасть до алкоголю є складним захворюванням, яке вимагає професійного лікування. Грамотний підхід лікарів і правильна терапевтична тактика забезпечать довгий ефект і дадуть можливість позбутися від недуги на довгі роки. Одним з дієвих методів зниження залежності є французький укол від алкоголізму ін’єкція у вену медикаменту з дисульфірамом, що викликає інтоксикацію при прийомі спиртних напоїв. Також існує таке поняття, як гарячий укол від алкоголізму ін’єкція з вітамінною сумішшю протиалкогольних засобів і препаратів для підтримки печінки. Є методом кодування, а також підтримки печінки та відновлення після тривалого вживання алкоголю.

Зробити укол від алкоголізму в Києві пропонує наш центр “Меддопомога”. Зверніться до фахівців вже сьогодні, заповнивши онлайн-заявку або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Укол від алкоголізму: ціна в Києві

Ін’єкції для запобігання і припинення залежності від спиртного стають все більш поширеними по ряду причин:

 • швидкість процедури;
 • ефект на тривалий час;
 • проводяться в амбулаторних умовах і не вимагають тривалої ізоляції;
 • є обмежений список протипоказань.

З огляду на досягнення, не дивно, що багато хто хоче дізнатися про те, скільки коштує укол від алкогольної залежності.

ПослугаВартість
Гарячий укол від алкоголізму 7000 грн
Виклик нарколога додому 3500 грн – з 9:00 до 20:00;
5000 грн – після 20:00 до 9:00.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Як відбувається кодування від алкоголю уколом: деякі особливості

Під час кодування використовується медикамент, який поступово сприяє зменшенню тяги до шкідливих напоїв. Згодом, якщо людина знову намагається вживати, введена ін’єкція від алкоголізму негайно починає діяти активна речовина викликає реакцію на надходження спиртного в організм. Це призводить до виникнення дискомфорту та сильної відрази. Явище виникає через накопичення ацетальдегіду переважно в печінці він провокує швидку інтоксикацію від спиртного.

Якщо було поставлено ​​кодування від алкоголю уколом, але пацієнт все одно намагається вживати спиртні напої, крім загальної слабкості організму він також може відчувати:

 • нудоту;
 • погіршення роботи серцево-судинної системи;
 • блювоту;
 • проблеми з дефекацією діарею, запори;
 • запаморочення.

Як правило, уколи для кодування від алкоголізму ставлять один раз, оскільки в більшості випадків з часом людина самостійно відмовляється від спиртного. Відчуваючи сильні муки, вона більше не вирішується вживати алкоголь в майбутньому, і поступово формується звичка до здорового способу життя.

Порядок проведення процедури

Французький укол-кодування від алкоголізму вводиться в вену, в народі його іноді називають гарячим, оскільки в складі активного медикаменту є особлива речовина дисульфірам. У міру того, як препарат проходить по венах, основний токсичний агент впливає на їх стінки. Тому вени поступово розширюються, а пацієнта охоплює жар, його шкірні покриви червоніють, виникає дискомфорт, який проходить вже через 1-2 хвилини.

Кодування від алкоголю уколом є одним з найдієвіших і мінімально небезпечних, оскільки медикаментозний засіб існує вже довго, його вплив на організм добре досліджено та має чіткий список протипоказань. Але перед тим, як робити укол від пияцтва, рекомендується пройти обстеження огляд у лікаря з попередньою здачею загальних аналізів. Це дозволить скласти повну картину стану здоров’я людини та переконатися в тому, що він витримає вплив активного препарату. Також за кілька днів до процедури не можна вживати спиртне.

Лікування алкоголізму уколом проводиться поетапно:

 • консультація фахівця, підготовчі процедури;
 • оцінка стану хворого;
 • призначення ін’єкції, проведення процедури;
 • контроль стану пацієнта і консультування за необхідності.

Оздоровлення повинно бути комплексним, крім медикаментозного втручання, рекомендується активна психологічна підтримка людини. Найчастіше проводяться заходи з очищення організму від шлаків, накопичених під час активної фази алкогольної залежності. В їх число традиційно входить гарячий укол з магнезією і вітамінами.

Показання та протипоказання

Фахівці нашого медичного центру настійно рекомендують не робити укол проти алкоголізму насильно. Людина повинна самостійно зважитися на ін’єкцію. Тобто показаннями до процедури є наступні ознаки:

 • моральний настрій на тверезий спосіб життя;
 • відсутність почуття тяги до алкоголю на момент ін’єкції;
 • методика рекомендована тим, хто вперше звернувся до цього методу;
 • відсутність супутніх захворювань.

Строго заборонено кодування від алкоголізму уколом:

 • під час вагітності незалежно від триместру;
 • якщо є захворювання серцево-судинної системи;
 • при наявності інфекцій в загостреній формі;
 • якщо є індивідуальна непереносність препарату, про що лікарі з’ясовують заздалегідь.

Скільки діє укол від алкоголізму

Процедура проводиться строго під наглядом лікаря. Тільки фахівець може правильно підібрати дозування та оптимальне місце для введення препарату. Вважається, що ін’єкція від алкогольної залежності діє тільки певний час. Тобто поки організм буде реагувати на спиртне, пацієнт не буде вживати його в будь-яких дозах, а згодом виробиться звичка до життя без шкідливих напоїв.

Термін дії уколу від алкоголю, який ставиться в нашій клініці медичної допомоги, становить 6 місяців. Якщо у вас залишилися питання, додаткову інформацію про процедуру ви можете отримати у наших фахівців онлайн або телефоном.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top