Лікування свищів прямої кишки в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Недостатньо ефективно прооперований і пролікований гострий парапроктит переходить в хронічну стадію. Це означає, що у внутрішніх тканинах і порожнинах навколо прямої кишки утворюються гнійники. Уражена область поступово збільшується і поглиблюється — відкриваються ходи гнійника. Такі наскрізні або не має другого виходу отвори, заповнені гноєм, називаються свищами анального каналу. Необхідно хірургічне втручання, якщо виявлені свищі прямої кишки, лікування хвороби такого порядку проводиться в спеціалізованих проктологічних клініках.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Нориці прямої кишки: ціна операції

ПослугаВартість
Консультація з оглядом проктолога від 550 грн
Операція при норицевій формі парапроктиту від 11000 грн

При свищах заднього проходу лікування обов’язково включає хірургічне втручання. Операції такого роду проходять досить часто і не пов’язані з ризиками для пацієнта, мають дуже хороший прогноз. У різних клініках передбачена своя вартість такого роду медичної допомоги і, як правило, розраховується, виходячи з переліку послуг, вартості медпрепаратів і рівня сервісу, що надається. Але в першу чергу варто звернути увагу на досвід роботи клініки саме з такими випадками.

«Меддопомога» оснащена сучасним діагностичним і операційним обладнанням, таким як лапароскопічні стійки Karl Storz і Covidien. Медичний центр співпрацює з професійними досвідченими проктологами, що мають багаторічний досвід і є науковими співробітниками медичних кафедр провідних ВНЗ країни.

При виявлені параректального свища лікування краще довірити професіоналам. Тільки в такому випадку можна розраховувати на якісне проведення операції, що виключає появу рецидивів хвороби.

У центрі працюють досвідчені лікарі, які успішно провели безліч подібних операцій і заслужили довіру і вдячність багатьох десятків пацієнтів. В післяопераційних палатах трьох рівнів комфорту пацієнти цілодобово оточені увагою і турботою професійних медсестер і лікарів. Для комфорту пацієнтів можливо медикаментозне лікування в умовах денного стаціонару після операції.

Як проходить операція по видаленню свища прямої кишки?

Проводиться оперативне лікування в умовах стаціонару. Залежно від виду свища, його січуть в просвіт прямої кишки або ж розсікають з зовнішніми тканинами. Абсцеси розкривають. Канали та місця скупчення гною дренують. Після того, як проведено видалення свища прямої кишки, сфінктер вшивають, а Свищева отвори закривають клаптем слизової або м’язовою тканиною і слизової. Після того слід медикаментозне лікування в умовах денного стаціонару або повного стаціонару – на вибір пацієнта і з урахуванням стану його здоров’я в постопераційному періоді.

Своєчасно і якісно проведена операція — гарантія швидкого одужання і повного позбавлення від хвороби.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Чому з’являються свищі?

Чи не всі випадки появи свищів – результат гострого, а також перенесеного хронічного запалення тканин прямої кишки. Абсцес, що з’явився з-за проникнення інфекції під слизову кишки та глибше, рано чи пізно розкривається, і утворюється канал, по якому виходить гній з вогнища запалення.

У рідкісних випадках це ускладнення виникає через травматичних пологів, операцій на кишківнику або органах малого таза, травм іншого характеру, хвороби Крона.

Які вони бувають?

Свищі розрізняють за кількістю отворів на неповні (один отвір) і повні (два і більше отворів). А також, в залежності від локалізації стосовно ануса, їх підрозділяють на:

  • Інтрасфінктерні — зазвичай мають прямий канал, що виходить біля ануса з одного боку і в крипті — з іншого.
  • Транссфінктерні — розташовується поблизу сфінктера, ходи каналу звивисті, є гнійні затекло і рубці на навколишніх тканинах.
  • Екстрасфінктерні — мають підкововидну форму, два і більше отворів, огинають сфінктер і виходять в області крипт, характеризуються звивистістю каналів, гнійними кишенями і рубцями.

Які симптоми?

При повному свище пацієнт помічає специфічні виділення на білизні, який виходять з незагоєною ранки в області навколо ануса. Крім того, спостерігається:

  • різкий неприємний запах,
  • свербіж в області запалення,
  • роздратування і зміна кольору шкіри навколо норицевого виходу,
  • припухлість і несильні болі в цьому ж місці.

Неповний свищ характеризується запаленням, при якому буває:

  • інтоксикація,
  • головні болі,
  • порушення стільця,
  • болі, які посилюються під час дефекації,
  • підвищення температури.

Перебіг хвороби хвилеподібний: симптоми то згасають, то дають про себе знати з новою силою, оскільки періодично відбувається природна закупорка норицевих каналів, і запалення посилюється. Це може привести до рецидиву гострого парапроктиту. А при тривалому ігноруванні хвороби – до рубцювання і патологічної зміни тканин анальної області.

А якщо не лікувати?

При ректальному свище лікування включає медикаментозну терапію і операцію. Якщо хвороба залишити без медичної уваги, вона буде прогресувати. Це загрожує рубцюванням слизової прямої кишки та глибших шарів навколишніх тканин, в тому числі не виключається малігнізаційна трансформація. При тривалому перебігу хвороби сфінктер може деформуватися, а свищеві канали прориватися назовні, що викликає підтікання вмісту кишківника і провокує появу нових вогнищ запалення в організмі.

Що відбувається після першого прийому у проктолога?

Перше, що очікує пацієнта в медцентрі при підозрі на наявність свища або іншу проктологічну проблему — прийом з первинним оглядом і консультація. Перед тим, як почнеться безпосередньо лікування свищів прямої кишки в клініці, проводиться обов’язкова комплексна діагностика при докладному зборі анамнезу. Результати обстеження, історія хвороби та наявна симптоматика дають повну картину захворювання, на основі чого проктолог призначає медикаменти й дає рекомендації з підготовки пацієнта до операції. Після хірургічного втручання обов’язково проводиться чергова медикаментозна терапія. Особлива увага при цьому виявляється гігієнічним заходам, оскільки без належного підтримання чистоти в області ануса можливий рецидив захворювання.

Як вилікувати свищ народними методами?

Відповідь проста: ніяк. Ніякі ванночки з відварами або примочки, розтирання або внутрішні кошти не позбавлять пацієнта від «пробурених» гноєм неприродних каналів навколо запаленої прямої кишки. Немає медичних препаратів, завдяки яким можна було б позбутися цієї напасті. Тому про консервативне лікування в умові стаціонару говорити не доводиться. Таку терапію можна розглядати тільки як обов’язкову частину комплексного лікування цього захворювання.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top