Гастроскопія вдома в Києві

Виклик гастроентеролога додому

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Ендоскопічне дослідження є найбільш ефективним неінвазивним методом виявлення патологій внутрішніх органів. Однією з поширених медпослуг в цьому напрямку є ФГДС на дому. Ви можете оформити виклик додому лікаря-гастроентеролога в нашому центрі медичної допомоги, заповнивши відповідну онлайн-заявку або зателефонувавши за телефоном. Гастроскопія вдома в Києві здійснюється з використанням сучасного обладнання. За підсумками процедури видається документ з результатами обстеження, проводиться консультація фахівця.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вартість ФГДС вдома

У “Меддопомога” ви можете залишити заявку на виїзд гастроентеролога з обладнанням на будь-який зручний час, але так, щоб встигнути дотриматися всі рекомендацій з підготовки до процедури. У своїй роботі наші фахівці використовують сучасне компактне обладнання.

ПослугаВартість
Стандартна гастроскопія вдома 4000 грн
Обстеження з біопсією 6000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Показання для проведення ФГДС

При прояві низки симптомів рекомендовано дослідження кишечника і шлунка вдома, ФГДС проводиться у випадках, якщо турбують:

 • біль в області живота різної періодичності та інтенсивності;
 • часте здуття живота, дисфагія, метеоризм;
 • почуття нудоти, тяжкості в животі;
 • часті блювання, відрижка, печія;
 • діарея або запори;
 • на тлі інших симптомів спостерігається втрата ваги, погіршення апетиту.

Виклик додому гастроентеролога з проведенням ФГДС дозволить отримати повноцінну інформацію про стан органів шлунково-кишкового тракту. Під час проведення гастроскопії:

 • оцінюється стан слизової;
 • може бути виявлено наявність новоутворень при підозрі на онкологію ФГДС рекомендується проводити з біопсією;
 • оцінюються форми виразкової хвороби або гастриту;
 • можуть бути діагностовані рефлюкс, дуоденіт, панкреатит, непрохідність кишечника.

Виклик фахівця додому рекомендований пацієнтам, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати процедуру або в інших випадках, коли особисте відвідування фахівців неможливо.

Як підготуватися до гастроскопії шлунка вдома

Для якісного виконання процедури, пацієнту рекомендується не приймати їжу за 12-14 годин. Виділяють наступні етапи підготовки:

 • За 1-2 дні до ФГДС важливо дотримуватися дієти. Це правило особливо стосується тих пацієнтів, у яких раніше вже було діагностовано захворювання шлунково-кишкового тракту. У період до процедури слід відмовитися від жирного, солоного, мучного, алкоголю.
 • Увечері, напередодні приїзду фахівця, приблизно в 18-20 годин, допускається легка вечеря. Наступного разу їжу можна буде приймати тільки після обстеження через 2 години.

Якщо виклик додому лікаря-гастроентеролога здійснюється вперше, перед ФГДС потрібно проінформувати фахівця про наявність хронічних патологій, труднощі з носовим диханням, алергією на певні медичні препарати.

Як проводиться процедура

Тривалість дослідження становить 10-15 хвилин, воно проводиться в такому порядку:

 • Пацієнту потрібно розміститися на твердій поверхні на лівому боці, зігнувши ноги в колінах. Заздалегідь передбачте звільнення простору навколо “канапки”, де буде розташовуватися пацієнт, для розміщення обладнання і лікаря.
 • Щоб запобігти рефлекторному закриттю рота, пацієнту можуть запропонувати використовувати капу.
 • За необхідності проводиться місцеве знеболення ротової порожнини для зменшення блювотних позивів.

Під час проведення обстеження пацієнту не можна намагатися говорити, потрібно глибоко дихати та не ковтати слину, що виділяється.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему, проконсультуйтеся безкоштовно!

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top