Виведення з запою в Києві вдома і в стаціонарі

Вартість послуги вдома: з 9:00 до 20:00 — 3500 грн, з 20:00 до 9:00 — 5000 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.
Вартість в стаціонарі: 5000 грн на добу — люкс-палата. Гарантія 100% результату. Анонімність гарантуємо.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми використовуємо тільки перевірені на практиці методики та лікарські препарати.

АНОНІМНІСТЬ

Ми розуміємо наскільки це важливо, тому завжди дбайливо ставимося до збереження повної конфіденційності при лікуванні.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Виведення із запою (обрив алкогольної інтоксикації) це процедура по перериванню тривалого вживання спиртних напоїв, які виникли в наслідок формування підвищеної потреби вживання алкоголю, в результаті чого утворюється патологічний стан (в першу чергу характерне для хворих з другою або третьою стадією алкоголізму).

Виведення із запою вдома (зняття алкогольної інтоксикації вдома) це терапевтична процедура, метою якої є лікування в домашніх умовах патологічного стану тривалого перепою.

Пристрасть до алкоголю може зіграти злий жарт з ким завгодно, незалежно від статусу, віку та статі. І коли людина опиняється в полоні у зеленого змія, йому не обійтися без допомоги професіоналів. У таких випадках самим розумним рішенням буде виклик лікаря-нарколога до пацієнта.

Виведення із запою вдома в Києві один із напрямів роботи «Меддопомоги» на ряду з лікуванням запою в стаціонарі. Наша гордість наркологи вищої категорії, які мають сучасні знання у своїй і суміжних областях, і мають багаторічний практичний досвід. Їх уважність і дбайливе ставлення до кожного пацієнта укупі з високим професіоналізмом запорука якнайшвидшого виходу із запою.

Виведення з запою: ціна в Києві

ПослугаВартість
Виведення з запою з виїздом додому 3500 грн – з 9:00 до 20:00;
5000 грн – після 20:00 до 9:00.
Виведення з запою в стаціонарі 5000 грн на добу — люкс-палата

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Виведення із запою в Києві — ми гарантуємо:

 • сувору конфіденційність;
 • оперативність і ефективність процедур;
 • використання максимально сприятливих медикаментів для виходу із запою на дому.

Для лікування запою вдома зазвичай вдаються в разі нетривалого запою (від двох днів до трьох тижнів), і якщо стан хворого не обтяжується іншими захворюваннями, а також відсутній віковий фактор, який також несе певний ризик. 

У будь-якому випадку для виведення з запою на дому в Києві найкраще вдатися до допомоги нарколога, але не намагатися вирішити проблему самостійно необдумані дії можуть привести до погіршення стану хворого аж до загрозливих для життя станів.

Впадіння в запійний стан неминуче тягне за собою погіршення стану організму і психіки людини. Тому зволікати не можна своєчасно надана медична допомога дозволить пацієнту найменш болісно вийти з важкого стану і знову повернутися до нормального життя і роботи.

Що входить в  наркологічні послуги вдома в Києві

Як тільки наш лікар приїде до пацієнта, він оцінює стан хворого і збирає повну історію хвороби, опитуючи близькі. При складанні анамнезу враховуються такі чинники, як вік, наявність хронічних і гострих захворювань, індивідуальна непереносність лікарських засобів, а також тривалість запою і кількість прийнятого на груди, частота повторення таких станів.

Проаналізувавши всі ці дані, лікар ставить крапельницю з препаратів такої дії:

 • детоксикація і відновлення електролітного балансу;
 • стабілізація роботи серцево-судинної системи;
 • поліпшення мікроциркуляції в корі головного мозку;
 • усунення блювотних позивів, судом;
 • позбавлення від головного болю і тривожності.

Після цього пацієнтові ставлять крапельницю на 1,5-2 години, і лікар підтримує хворого психологічно і контролює стан його організму. Після крапельниці людина засинає до ранку. А на ранок починає прийом призначених лікарем препаратів, щоб стабілізувати нервову систему, усунути тягу до алкоголю і привести організм до нормального функціонування після тривалої алкогольної інтоксикації.

Як вивести людину з запійного стану

Людина, залежна від алкогольних напоїв, рано чи пізно починає відчувати постійну потребу в їх вживанні все частіше й у все більших дозах. Незабаром алкоголь стає важливою частиною життя залежної людини, все його інтереси звужуються тільки до бажання якомога швидше увійти в стан сп’яніння та не виходити з нього якомога довше. Вже стає байдуже, що пити, не важливо, чи є привід, не потрібні товариші по чарці вживання спиртного стає фізичною необхідністю. І за день така людина може вживати до трьох літрів горілки або 10 літрів пива. Все це призводить до руйнування особистості, втрати сім’ї та роботи, морального падіння людини. На дні алкогольної прірви самотність і швидка смерть від інфаркту, інсульту або крововиливу в мозок.

Щоб допомогти хворому вийти з цього стану, близькі часто намагаються різко перекрити йому доступ до алкоголю але такі дії в запущених випадках можуть обернутися смертю.

Найбільш раціонально звернутися за лікарською допомогою та / або запросити нарколога до пацієнта, або відправити хворого на лікування в спеціалізований центр. 

Перебування в наркологічному диспансері: обрив запою в лікарні

В стаціонарі, в залежності від тяжкості випадку і від загального стану здоров’я, пацієнт може перебувати протягом декількох днів як правило, не менше трьох днів і не більше 10, хоча бувають і винятки.

Також сюди слід звернутися запійним пацієнтам, якщо вони перебувають в групі ризику, і будь-які інші форми виведення їх з цього стану будуть нести потенційну небезпеку їх життю та здоров’ю.

У таку групу ризику входять пацієнти:

 • старше 50 років;
 • які страждають захворюваннями судин і серця, нервової системи, травної системи, нирок і печінки;
 • мають психічні розлади, які страждають галюцинаціями;
 • вживають психотропні препарати та / або наркотичні речовини.

У стаціонарі хворий отримує цілий ряд послуг, які входять у вартість його перебування в медзакладі згідно з програмою реабілітації після запою:

 • комплексне обстеження при надходженні;
 • призначення індивідуального лікування;
 • постійний моніторинг стану;
 • проходження медикаментозного лікування, яке спрямоване на виведення отруйних речовин з організму, відновлення нормального функціонування систем та органів;
 • проходження психологічної реабілітації.

Висококваліфіковані лікарі та медсестри забезпечать ефективне лікування і дбайливий догляд кожного пацієнта.

Переваги обриву запою в стаціонарі

 1. Повноцінна діагностика. На відміну від відвідування вдома, лікарі в стаціонарі у своєму розпорядженні мають потужну лабораторією для дослідження і встановлення діагнозу, що дозволяє цілком і повністю дослідити стан пацієнта.
 2. Гарантія контролю. Пацієнт не взаємодіє з алкоголем і не спілкується з товаришами по чарці.
 3. Комплексний підхід. Пацієнт забезпечений всім необхідним, йому надається повноцінне дієтичне харчування і весь комплекс гігієнічних процедур, з ним проводяться всі можливі лікувальні процедури (діагностичні, медикаментозні, фізіотерапевтичні, психотерапевтичні).
 4. Всебічний моніторинг стану. Пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом, за його станом стежать як спеціалізовані лікарі, так і доктора суміжних напрямів.
 5. Постпроцедурні дії. Після лікування можливо відразу провести підшивання для «кодування» і реабілітаційні заходи.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top