Виклик судинного хірурга додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Виклик флеболога додому

Турбують болі в ногах? До вечора щиколотки набрякають? А «на погоду» ще й крутить ноги? Ці нездужання, які легко списати на зовнішні чинники, насправді є симптомами багатьох серйозних захворювань. Якщо у вас немає часу і можливості прийти на прийом до лікаря в медцентр, зробіть виклик судинного хірурга додому.

З нами співпрацюють найкращі лікарі в Києві, який також співпрацюють з медичними ВНЗ та підвищують кваліфікацію за кордоном. Досвід, професіоналізм і надійність наших лікарів і медсестер, які також проходять жорсткий відбір, гарантія вашого якнайшвидшого одужання.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ФЛЕБОЛОГУ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Як викликати судинного хірурга додому

Для початку варто нагадати, що флеболог це хірург, який спеціалізується на венах і їх патологіях. Як правило, він займається лікуванням і профілактикою захворювань венозної системи ніг.

Найбільш поширені захворювання такого роду:

 • облітеруючий атеросклероз;
 • варикоз;
 • хронічна недостатність вен;
 • утворення тромбів (тромбоз);
 • порушення згортання крові, що загрожує тромбозом (тромбофілія);
 • утворення згустків крові у венах (тромбофлебіт);
 • трофічні виразки;
 • запалення і патологічне звуження просвіту периферичних судин.

Велика частина таких захворювань виявляється на ранніх стадіях, якщо пацієнт не ігнорує перші симптоми та не відкладає візит до лікаря. У разі високої зайнятості та неможливості прибути в медичний центр особисто, ви завжди можете викликати судинного хірурга додому в Києві.

Ми також знаємо, що не кожен пацієнт, якому потрібна допомога хірурга, а тим більше фахівця з венозних захворювань, в змозі подолати шлях в клініку будь-який рух для пацієнта в гострому стані може доставляти нестерпний біль. Тому наші лікарі приїдуть до вас самі та проведуть консультацію в зручному для пацієнта місці.

Для цього потрібно всього лише зателефонувати за номером реєстратури «Меддопомоги» та назвати своє ім’я і прізвище, адресу, за якою очікується візит лікаря, і самостійно вибрати зручну дату і час. Крім того, що судинний хірург приїде на дом, доктор також може відвідати пацієнта в офісі для консультації та рутинного огляду.

Це дуже зручно, економить ваш час і позбавляє від необхідності відвідувати медичний центр доктор сам приїде до вас в будь-який час дня і ночі, включно зі святковими датами.

Скільки коштує виклик флеболога додому?

ВиїздВартість
З 9:00 до 20:00 2500 грн
З 20:00 до 9:00 3500 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Не варто відкладати візит до лікаря або виклик додому флеболога, якщо у вас спостерігається хоча б один з перерахованих нижче симптомів:

 • набряклість в області гомілок і / або стоп;
 • судоми та больовий синдром незалежно від навантажень;
 • поява навіть при легких і нетривалих навантаженнях почуття втоми в ногах;
 • відчуття печіння і напруженості в гомілках і литкових м’язах;
 • набряклість і болючість судин нижніх кінцівок;
 • утворення «зірочок» темно-червоного, фіолетового або синього кольору під шкірою.

Звертайте додаткову увагу на стан ніг, якщо у ваших близьких родичів були проблеми з венами. Наприклад, варикоз часто передається по чоловічій лінії. Також в групі ризику вагітні та жінки, які народжували, люди, чия професійна діяльність пов’язана з постійним перебуванням на ногах або сидячою роботою.

При найменших побоюваннях проконсультуйтеся з фахівцем «Меддопомоги» будь-якому захворюванню легше запобігти або вилікувати його на ранній стадії. Чекати, що «саме пройде» і відтягувати візит до лікаря або його виклик додому значить свідомо піддавати своє здоров’я ризику переходу захворювання в хронічну стадію, що значно погіршує якість життя.

Переваги «Меддопомоги»

Звернувшись в наш медцентр, ви знайдете в особі лікаря щирого друга, який, як і ви, зацікавлений у вашому якнайшвидшому одужанні. Пацієнти «Меддопомоги», отримавши висококваліфіковану допомогу в стінах нашої клініки та вдома, покращили своє здоров’я і розпрощалися із загрозливими діагнозами.

Ми гарантуємо:

 • комплексний підхід;
 • ефективність індивідуально складеного лікування;
 • застосування сучасних технік і методик при консервативному і хірургічному лікуванні;
 • найсуворішу конфіденційність;
 • доступні ціни.

Якщо ви перебуваєте в групі ризику, і вам загрожує розвиток хвороб вен нижніх кінцівок  або ви вже страждаєте варикозом, атеросклерозом або іншими подібними захворюваннями, в Києві є лише один раціональний варіант звернення до послуг флебологів «Меддопомога».

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top