Видалення гострокінцевих кондилом в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Гострокінцевими називають нарости, які утворюються на геніталіях і в зоні періанальної області. Вони мають вигляд сосочкоподібних виростів, розташованих на слизових оболонках піхви жінок і чоловічий крайньої плоті, тобто утворюються в областях попадання інфекції. Найчастіше спостерігаються в зоні заднього проходу.

Причина виникнення патологічних утворень — вірус папіломи людини (папіломавірус або ВПЛ). Якщо лікування гострих кондилом організовано грамотно і вчасно, ймовірність виключення ускладнень висока.

Розміри освіти варіюються і можуть досягати пари сантиметрів. Вони не приносять будь-якого занепокоєння, безболісні. Тому часто на видалення гострих кондилом пацієнти звертаються в запущених випадках, коли їх габарити досягають максимальних розмірів. У міру прогресування не тільки величина, але і зовнішній вигляд кондилом істотно змінюється. Нарости нагадують цвітну капусту, поступово вони починають зливатися між собою, а також проростати в різні анатомічні зони, розташовані поблизу:

 • промежину;
 • уретру;
 • пряму кишку.

В такому випадку механічне тертя о білизну неминуче, що призводить до пошкодження утворень і вторинного інфікування. Тоді проводиться екстрене видалення гострих кондилом, ціна масштабної роботи лікарів суттєво відрізняється від процедур на першій стадії розвитку.

Якщо мова йде про періанальної області, тут освіти особливо травматичні, тому пацієнт відчуває відповідні симптоми:

 • болю при дефекації;
 • свербіж і печіння під час ходьби;
 • систематичні свербіж і печіння в області заднього проходу.

Для діагностики захворювання досить огляду проктолога. Для уточнення діагнозу лікар може призначить лабораторні дослідження і ректороманоскопію.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Гострокінцеві кондиломи: ціна лікування

ПослугаВартість
Електрокоагуляція, класичний спосіб від 7000 грн
Видалення ультразвуком (малоінвазивні методи) від 2000 грн
Припікання від 2000 грн
Використання рідкого азоту від 2000 грн

Якщо ви підозрюєте наявність гострокінцевих кондилом, вартість лікування залежить від рекомендованого лікарем методу. Щоб дізнатися, скільки коштує лікування гострих кондилом у вашому випадку, потрібно записатися на консультацію проктолога.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Причини появи

З огляду на, що ВПЛ часто передається статевим шляхом, у 80% випадків основною причиною зараження є незахищеною статевий акт. У зоні ризику люди, які часто міняють партнерів, а отже, збільшують ймовірність зараження. Якщо не дотримуватися елементарних правил гігієни, теж можна підхопити інфекцію, особливо при пошкодженні шкіри.

У більшості випадків носіями вірусу є представники сильної статі. До видалення кондиломи чоловіки приходять лише при їх численному появі через низку провокативних чинників:

 • переохолодження тривалий час;
 • недосип, перевтоми;
 • надмірні фізнагрузкі;
 • нестійке моральний стан;
 • розвиток хронічних запальних процесів.

Стимулювати новоутворення можуть і інші супутні захворювання шкіри та слизових заднього проходу. Серед таких закоркованість сальних залоз, плоскоклітинний рак анальної області.

Супровідна симптоматика

Коли вірус папіломи людини потрапляє в організм, практично завжди знижується імунітет. Крім кондилом, організм стає сприйнятливим до інших захворювань, в тому числі таких, що передаються статевим шляхом.

Як правило, в таких випадках у жінок з’являється молочниця, яка набуває практично постійного характеру, складно піддається лікуванню. Чоловіки спостерігають виділення з кінцевої плоті, що свідчать про впровадження шкідливих мікроорганізмів.

На загальному тлі збільшується кількість респіраторних захворювань, спостерігається дисфункція шлунково-кишкового тракту, особливо прямої кишки. Внаслідок збільшення розмірів новоутворень, у пацієнта виникають складнощі з повноцінною дефекацією. Просування вмісту по прямій кишці викликає дискомфорт.

Ускладнення

Якщо вчасно не провести видалення кондиломи як у чоловіків, так і у жінок, є небезпека переродження цих утворень в злоякісну форму.

Зараз вже доведено існування прямої залежності між: інфікуванням ВПЛ — розвитком кондилом — їх переростанням в пухлини в області кишківника, статевих органів, в тому числі шийки матки.

Тому ще на стадії первинної появи необхідно звернутися до лікаря за консультацією, діагностикою та правильним лікуванням.

Гострі кондиломи: лікування в Києві

“Меддопомога” готова запропонувати вам оперативне лікування кондилом в області проктології різними способами. Метод визначається індивідуально на підставі:

 • місця знаходження наростів;
 • кількості утворень;
 • масштабності їх розвитку.

Ми готові запропонувати наступні види видалення:

 • Класична методика і електрокоагуляція.
 • Малоінвазивне видалення кондилом ультразвуком.
 • Припікання кондилом.
 • Лікування рідким азотом.

Розглянемо найпоширеніші методи.

Лікування кондилом рідким азотом

Це короткочасний вплив на нарости надзвичайно низькими температурами. В результаті патологічна тканина руйнується через миттєве заморожування.

Після того, як проведено припікання кондилом рідким азотом, пошкоджена ділянка шкіри набуває білого кольору, утворення відмирає. Повне загоєння настає через 1-1,5 місяці.

Основні переваги методу:

 • не потрібно знеболювати пошкоджену область;
 • після операції не залишається рубців;
 • можливо визначити глибину впливу на новоутворення, тим самим виключивши рецидивів.

Електрокоагуляція кондилом

Найпоширеніший спосіб, що передбачає вплив на утворення електричним струмом за допомогою сучасних апаратів ЕХВЧ. Видалення кондилом електрокоагуляцією полягає у впливі високих температур на тканини. Це один з найбільш ефективних способів. Головний плюс цього методу – можливість контролю глибини впливу, а значить, можливість повного видалення утворень.

Хірургічне видалення

Класичний спосіб часто застосовується в тих випадках, коли новоутворення мають великі розміри. Перед проведенням операції потрібно використовувати місцеву анестезію, після висічення лікар накладає косметичні шви. Це ефективний метод і при видаленні утворень, що переродилися в злоякісні.

Лікування кондилом ультразвуком

Використовується принцип видалення тканин за допомогою ультразвукових хвиль. В роботі застосовують сучасне обладнання, яке дозволяє точково впливати на окремі тканини. Здійснюється видалення кондилом ультразвуком високої частоти.

Головна перевага методу – мінімальна ймовірність пошкодження здорової шкіри.

Подальший контроль

Після видалення, навіть за умови мінімального пошкодження тканин, пацієнту слід уважно стежити за обробленими ділянками шкіри. При необхідності проводити обробку за рекомендацією лікаря, періодично відвідувати його для огляду до повного загоєння рани. Крім того, більшість фахівців, враховуючи що пацієнт є носієм вірусу папіломи, рекомендують:

 • Провести імунотерапію, подбати про приймання вітамінів і корисних для організму мікроелементів.
 • Провести противірусне лікування.

Відповідні препарати призначаються лікарем. Крім того, здоровий спосіб життя, правильне харчування, дотримання особистої гігієни і правил захисту при інтимній близькості, дозволяють виключити рецидиви.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top