Виклик терапевта додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Огляд хворого пацієнта проводить висококваліфікований лікар-терапевт. 

У вартість послуги входить первинна діагностика захворювання, розробка плану лікування, відповіді на питання.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Викликавши додому терапевта, Вам не доведеться їхати в клініку та ускладнювати перебіг хвороби. При перших ознаках захворювання, краще залишитися вдома і викликати нашого лікаря.

 

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Протягом багатьох років у наших клієнтів є гарантована можливість отримувати якісне профілактичне обслуговування та лікування у кращих лікарів в сучасній клініці, а також викликати терапевта додому в Київ (так само як і фахівців вузького профілю). . Багатьом родинам, які обслуговуються в нашому лікувальному закладі, лікарі «Меддопомоги» допомогли зберегти та примножити головну цінність здоров’я.

Зателефонуйте в реєстратуру прямо зараз, щоб дізнатися, як викликати терапевта додому у зручний для вас час в будь-який день тижня.

Вартість виклику терапевта додому

ВиїздВартість
З 9:00 до 20:00 2500 грн
З 20:00 до 9:00 3500 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Коли необхідний виїзд терапевта додому

Терапевти, або як сьогодні іменуються фахівці загального профілю сімейні лікарі це найперші лікарі, які обстежують пацієнтів, чий стан не вимагає термінової специфічної медичної допомоги або оперативного втручання. У більшості типових випадків терапевтичної допомоги досить, аби людина одужала без участі вузькопрофільних фахівців.

У минулі часи у багатьох пацієнтів виклик лікаря додому асоціювався з гострою потребою, коли не було можливості відвідати медичний заклад. І що ж людина отримувала від такого візиту? Побіжний недбалий огляд незадоволеним лікарем, якого «потурбували», і довгий список призначень із завершальною настановою: «Наступного тижня на огляд в поліклініку самі прийдете». Звичайно, такий «сервіс» не міг піти на користь пацієнту.

Такі ситуації назавжди залишаться в минулому, якщо ви приєднаєтеся до числа клієнтів центру «Меддопомога». Адже наші пацієнти можуть здійснити виклик терапевта цілодобово, і для цього можуть бути самі різні підстави:

 • профілактичні огляди;
 • початок захворювання;
 • контроль і коригування лікування;
 • хронічні хвороби в стадії загострення;
 • тривалі болі будь-якого характеру незалежно від локації;
 • підвищення тиску;
 • нудота, блювота;
 • свербіж і висипання на шкірі, слизових оболонках;
 • різке підвищення температури;
 • запальні процеси;
 • проблеми з диханням;
 • судоми, запаморочення, втрата свідомості.

У таких та інших випадках, коли здоров’я розладналося, необхідно викликати лікаря додому. Від того, чи приїде до вас професіонал, який зацікавлений у вашому одужанні, або працівник, який прагне просто швидше відбути свою зміну, безпосередньо залежить прогрес вашого лікування, ваше здоров’я і ваших близьких.

Наші лікарі це досвідчені уважні доктори з багаторічним стажем роботи, які постійно підіймають рівень своєї кваліфікації, наукових і практичних знань, проходячи навчання в національних ВНЗ і за кордоном; тому вони завжди в курсі найсучасніших методик лікування. З нами ваше здоров’я в надійних руках!

Платний терапевт додому: що входить в перелік послуг

Виклик додому терапевта платно це комплексна послуга, в яку входить:

 • докладний збір анамнезу;
 • повноцінний огляд (не тільки згідно зі скаргами пацієнта);
 • диференціальна діагностика;
 • складання індивідуального плану лікування;
 • призначення оптимального переліку ліків;
 • вичерпна консультація.

Ви можете самостійно вибрати дату і час приїзду до вас лікаря або залишити заявку на терміновий виклик. У другому випадку лікар приїде щонайближчого часу і проведе на місці комплексну діагностику. Пацієнт отримує детальну інформацію про стан свого здоров’я і діагноз, а також про всі етапи лікування і призначення. За необхідності призначить додаткові дослідження або аналізи. А також може рекомендувати відвідати вузькопрофільного фахівця (хоча в переважній більшості в рутинній практиці цього не потрібно консультації терапевта достатньо, щоб пацієнт вилікувався, а хвороба не набула характеру хронічної).

Деякі недобросовісні лікарі часто виписують рецепти на непотрібні пацієнтові ліки, щоб отримати додаткову мотивацію від фармацевтичних компаній. Але наші пацієнти гарантовано захищені від зловживань таких ескулапів. Терапевт центру «Меддопомога» випише пацієнтові тільки ті медикаменти, які йому дійсно необхідні, і докладно розповість про властивості препаратів і їх ролі в боротьбі з недугою.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top