ТГД операція (THD)

Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація в Києві

Вартість консультації складає від 550 грн

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Що є найбільш вагомим фактором в лікуванні геморою? Безумовно, своєчасний візит до хорошого проктолога в Києві та постановка коректного діагнозу. Саме тому важливо відкинути будь-які забобони та думки про «незручність» відвідування клініки, коли хвороба тільки заявила про себе. Чим довше відкладається запис до фахівця, тим більше прогресує недуга. А значить, для відновлення нормального самопочуття пацієнта однієї тільки медикаментозної терапії може бути недостатньо. Але навіть якщо вам вже потрібна операція, це не привід для занепокоєння. Адже сучасні методики дозволяють провести втручання такого роду менш ніж за годину, та ще й з мінімальними пошкодженнями.

Такими характеристиками володіє операція ТГД / THD, яку проводять досвідчені хірурги нашої столиці.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Що таке операція THD?

Це сучасна малотравматична методика позбавлення від геморою. Її принцип полягає в тому, щоб не видаляти самі вузли, а попередити їх наповнення венозною кров’ю. В результаті вони природним чином всихають і більше не турбують пацієнта.

Проведення такої операції має низку переваг:

  • немає відкритих ран отже, нема потреби в перев’язках, а період відновлення значно коротшає;
  • немає ризику інфікування і нагноєння, як при традиційних операціях, оскільки тканини не піддаються видаленню;
  • втручання відбувається вище зубчастої лінії в нечутливій зоні значить, пацієнт не відчуває больових відчуттів (але незначний дискомфорт присутній).
  • А найважливіше, що вона одночасно і малоінвазивна, і радикальна. Тобто пацієнтам гарантоване повне позбавлення від вузлів, як після традиційної операції, але з відновленням за 1-2 дні після втручання (до звичайного життя, роботи можна повернутися вже через тиждень).

Такі переваги роблять цю методику однією з найбільш популярних у світі, хоча перша така операція була проведена в Токіо у 1998 році. В Україні методика застосовується з 2010-го, і майже за десятиліття, в тому числі нашими лікарями, накопичено великий практичний досвід проведення таких втручань.

Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація: ціна

ПослугаВартість
Консультування від 550 грн
Трансанальна гемороїдальна деартеріалізація від 12000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Кому рекомендована операція ТГД

Операції проводяться і чоловікам, і жінкам з хронічним гемороєм 2-4 ступеня. Показанням до проведення ТГД є:

  • сильні болі під час дефекації;
  • ректальні кровотечі;
  • випадання з прямої кишки вузлів;
  • загострення захворювання в анамнезі.

Але при гострому геморої на момент звернення в проктології THD не проводяться рекомендовано консервативне лікування для зняття загострення з подальшою перспективою розглянути можливість операції. Також не роблять операції при запальних процесах в кишечнику.

Як проходить трансанальна гемороїдальна деартеріалізація

Під контролем проктоскопа з датчиком Доплера лікар знаходить відростки верхньої ректальної артерії, й прошиває через спеціальне вікно в інструменті. Таким чином кровопостачання вузлів зупиняється. На пізніх стадіях захворювання додатково проводиться пексія гофрування слизової вище зубчастої лінії. Це потрібно, щоб скоротити можливість випадання вузлів надалі.

В результаті більшість пацієнтів не затримуються в лікарні довше ніж на добу і не стикаються з післяопераційними ускладненнями, не вимагають знеболення. При радикальності позбавлення від геморою і дуже короткому відновлювальному періоді, вважається, що у цього методу немає жодного істотного недоліку.

Зателефонуйте в реєстратуру, щоб дізнатися актуальні ціни, записатися на прийом до фахівця або викликати проктолога додому в Києві.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top