Виклик педіатра додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Огляд дитини проводить висококваліфікований лікар-педіатр. У вартість послуги входить первинна діагностика захворювання, розробка плану обстеження і лікування, відповіді на питання.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Викликавши додому нашого педіатра, Вам не доведеться їхати в клініку, позбавляти малюка домашнього затишку і тепла, піддавати його і себе додатковому стресу.

 

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Дитина млява, сонлива, без апетиту? У неї спостерігається висип; нудота або блювота? Підвищилася температура? Болить горло, а ніс «забитий»? час звернутися в «Меддопомогу». Коли дитина відчуває нездужання, не варто покладатися на випадок, а варто прийняти єдине правильне рішення, яким буде виклик дитячого лікаря додому в Києві.

Вартість виклику дитячого лікаря додому

ВиїздВартість
З 9:00 до 20:00 2500 грн
З 20:00 до 9:00 3500 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Як викликати педіатра додому в Києві

Для цього потрібно набрати номер реєстратури нашої медичної клініки та вибрати опцію: виклик платного педіатра додому.

Наші лікарі кращі педіатри країни, які є співробітниками медичних ВНЗ і постійно вдосконалюють свої практичні навички, проходячи додаткове навчання і беручи участь в міжнародних програмах в Україні та за кордоном. В їх дбайливих надійних руках здоров’я ваших дітей в безпеці.

Платний дитячий лікар на будинок в Києві прибуде найближчим часом після здійснення виклику при гострому захворюванні важливо якомога швидше надати професійну медичну допомогу дитині. Або доктор приїде в вказаний в заявці час, зручний для клієнта. Це дуже зручно для планового візиту, повторного.

У будь-якому випадку, візит платного педіатра додому надає переваги:

 • ви не втрачаєте час на дорогу до поліклініки;
 • ви не очікуєте в черзі під кабінетом;
 • не наражаєте дитину на ризик погіршити її стан під час відвідування медзакладу;
 • позбавляєте дитину стресу спілкування з лікарем відбувається «на своїй території», в комфортних домашніх умовах, де дитина відчуває себе більш захищеною, поводиться спокійніше, що дозволить швидше встановити контакт з лікарем.

У «Меддопомозі» ви можете здійснити виклик педіатра цілодобово. Зателефонуйте в наш медичний центр, щоб залишити заявку на послугу і дізнатися докладніше про ціни.

Виклик дитячого лікаря цілодобово: що входить в послуги

Коли ви здійснюєте виклик додому лікаря-педіатра «Меддопомоги», гарантовано отримуєте пакет послуг кваліфікованої комплексної медичної допомоги вашій дитині.

На виїзді лікар проводить:

 • збір докладного анамнезу (фахівець ознайомиться з записами в медкарті та раніше встановленими діагнозами й рекомендованим лікуванням; обов’язково з’ясує, чи спостерігається у дитини алергія, чи є вроджені, хронічні захворювання; детально розпитає батьків про стан здоров’я дитини до хвороби, про те, коли і як почалася хвороба, як дитина себе поводила і відчувала, які симптоми спостерігалися, які дії, можливо, вже були зроблені, і які результати це дало; траплялося подібне раніше у дитини або членів сім’ї; які зовнішні чинники могли спровокувати погіршення здоров’я тощо);
 • встановлення довірчого контакту з дитиною, при можливості бесіда з нею: якщо малюк в змозі говорити, лікар поставить йому кілька запитань про самопочуття та уважно вислухає свого юного пацієнта;
 • повний огляд хворого, при необхідності експрес-аналізи в домашніх умовах;
 • встановлення діагнозу, про який лікар докладно розповість батькам;
 • призначення лікування лікар пропише тільки ті ліки, які дійсно потрібні та рекомендовані відповідно до стандартів доказової медицини;
 • докладні рекомендації батькам по догляду за хворою дитиною, прийому ліків і чергового лікарського контролю.

Протягом всього курсу лікування наші пацієнти можуть розраховувати на повну інформаційну підтримку з боку лікаря. А в разі повторних звернень ви можете викликати додому дитячого лікаря, який уже був у вас в попередній раз. У такому випадку лікар буде мати більшу інформацією про маленького пацієнта, особливості його організму; та й дитині цей лікар вже буде знайомим та викликати довіру всі ці фактори нададуть додатковий позитивний ефект на динаміку одужання.

У «Меддопомога» працюють також сімейні лікарі, які можуть надавати постійну повноцінну медичну підтримку для всієї вашої сім’ї і дорослим, і дітям.

Виїзд педіатра додому: коли це необхідно?

Коли дитина захворює, батьки можуть запанікувати або ж поставитися до проблеми поверхово, як до несуттєвої. І перше, і друге прямий шлях до ймовірного погіршення здоров’я в цілому. Відсутність адекватного лікування сприяє збільшенню поточної хвороби, зниження захисних властивостей організму, розвитку ускладнень і хронічних недуг.

При появі перших симптомів краще, що може зробити турботливий відповідальний дорослий, люблячий свою дитину, звернутися за допомогою кваліфікованих медиків. І найзручніший спосіб зробити це викликати дитячого лікаря додому.

Ось тільки невеликий перелік ситуацій, коли без лікаря не обійтися:

 • висока температура;
 • постійні болі або больові напади;
 • блювота, нудота, запаморочення і втрата свідомості;
 • відмова від їжі та пиття;
 • порушене дихання, кашель;
 • пришвидшене серцебиття;
 • пожовтіння, почервоніння або блідість шкірних покривів;
 • висип на слизових оболонках, шкірних покривах;
 • запалення, нагноєння;
 • закладеність носових ходів;
 • утруднене сечовипускання, повторювані запори;
 • підвищена пітливість, слабкість, озноб.

Іноді навіть підвищена тривожність, дратівливість, примхливість, що не властива дитині, може бути першим сигналом початку серйозного розладу здоров’я. Якщо в поведінці, самовідчутті дитини з’явилися різкі зміни проконсультуйтеся з лікарем і при необхідності, викличте педіатра додому.

Чим загрожує бездіяльність, якщо дитина захворіла?

Дитячий організм інакше, ніж організм дорослої людини, реагує на захворювання, і завжди залишається ризик різкого погіршення стану, якщо медична допомога не надана вчасно. І чим молодші діти, тим цей ризик вище.

Тому не втрачайте часу, не шукайте підказок на форумах в Інтернеті або ради у рідних і друзів навіть якщо симптоми здаються очевидними, без особистого огляду пацієнта жоден досвідчений сумлінний лікар не поставить діагноз; що ж можна сказати про людей без медичної освіти? Чи будуть їх «рекомендації» працювати у випадку з вашою дитиною? І чи варто взагалі експериментувати, якщо на кону здоров’я і навіть життя ваших дітей? Відповідь проста: економити свій час і гроші на дитяче здоров’я рівноцінно злочинній бездіяльності, ціна якої дуже висока.

Не зволікайте зателефонуйте в центр «Меддопомога» і запросіть лікаря на огляд дитини вдома.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top