Гемороїдектомія в Києві

Операція Мілліган-Моргана в сучасній модифікації

Вартість консультації складає 490 грн (у вихідні дні — 1500 грн)

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Якщо геморой ще не досяг 3-4 стадії, рекомендовано консервативне лікування. Але якщо медикаментозна терапія не була досить результативною, а хвороба прогресує, досвідчений проктолог в Києві порадить розглянути варіант хірургічного втручання. Але коли відбувається загострення, вузли чималі та кровлять (або ж відбувається їхнє защемлення, тромбоз), саме гемороїдектомія може стати єдиним правильним рішенням.

Такі операції в усьому світі вважаються «золотим стандартом» при хірургічному лікуванні запалених гемороїдальних вузлів на 3-4 стадії розвитку хвороби. Сучасне «прочитання» класичної методики дозволило:

  • знизити травматичність,
  • прискорити загоєння в постопераційному періоді,
  • поліпшити віддалені результати,
  • зробити втручання в цілому безпечнішим, в тому числі у людей похилого віку.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Сучасна операція Мілліган-Моргана

1937-й став роком першої гемороїдектомії, яку згодом назвали на честь хірургів, який винайшов цей метод. Його метод настільки добре себе зарекомендував, що успішно застосовується й по цей день. Але, звичайно, через вісім десятиліть його значно вдосконалили й сьогодні застосовують із використанням сучасних матеріалів і інструментів. І це значно впливає на позитивну результативність таких втручань.

Так, сьогодні операція за Мілліган-Морганом має три основні варіанти виконання:

  • закрита висічення та ушивання вузлів. Застосування лазерного скальпеля дозволяє провести втручання навіть в умовах амбулаторії. Це означає, що можна обійтися без наркозу, що критично важливо в окремих випадках через протипоказання;
  • відкрита без накладення швів: рани залишаються відкритими, а тканини відновлюються природними чином, що дозволяє уникнути рубцювання в прямій кишці та періанальній області;
  • підслизова змінені тканини видаляються через слизову оболонку кишки з подальшим ушиванням.

При відкритій операції потрібно епідуральна або загальна анестезія, на відновлення йде до 5 тижнів. При закритій операції застосовується місцева анестезія, а післяопераційний період скорочується вдвічі в порівнянні з його терміном при класичній операції. Тому сьогодні застосовуються складніші за виконанням, але більш ефективні для пацієнта варіації цієї методики. Застосування лазерної коагуляції дозволяє обійтися майже без крововтрати під час операції та зменшити больові відчуття під час одужання.

Скільки коштує гемороїдектомія?

ПослугаВартість
Консультування від 490 грн
Операція Мілліган-Моргана від 8000 грн

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Який прогноз дається при таких операціях з видалення гемороїв?

Прогноз при видаленні вузлів незалежно від обраної методики дається позитивний, результат зберігається роками, якщо хворий дотримується ряд правил:

  • стежить за своїм харчуванням і випорожненням, уникаючи факторів, що провокують закреп і пронос;
  • уникає важкого фізичного навантаження, але не веде сидячий спосіб життя;
  • проходить регулярні профілактичні огляди в проктології та виконує рекомендації фахівця.

Якщо ж цими простими правилами нехтувати, вже через 3-5 років може виникнути випинання нових ділянок кавернозних судин в прямій кишці, і, якщо хворобу не лікувати вчасно, новоутворені вузли почнуть випадати з усіма наслідками, що випливають.

Правильне ефективне лікування геморою може призначити тільки кваліфікований проктолог після збору анамнезу, огляду пацієнта і вивчення результатів аналізів і апаратного обстеження (за необхідності). Тому найправильніше рішення при геморої записатися на прийом до проктолога, який заслуговує на довіру, і пройти обстеження.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на email
Email
Догори