Клізма вдома в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Постановку клізми на дому виконують кваліфіковані досвідчені лікарі. Щоб скористатися такою опцією, достатньо зателефонувати в реєстратуру «Меддопомоги», вказати зручний час і дату, в які очікуєте приїзду доктора, а також адресу будинок, квартира, дача. Ми гарантуємо делікатність виконання процедури та повну анонімність.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вартість установки:

Вартість постановки клізми вдома — 5000 гривень.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Домашня клізма: показання

Сьогодні, як багато століть (і навіть тисячоліть!) клізма є дуже популярною та ефективною медичною процедурою. Навіть стародавні єгиптяни та греки використовували спеціальні розчини для очищення кишківника, і вірили, що це допомагає в профілактиці деяких захворювань і продовження життя. У цьому судженні є раціональне зерно, адже позбавлення від токсинів, які довгий час накопичуються в кишечнику, сприяють «перезапуску» роботи всієї системи травлення і відновлення захисних властивостей організму. Тим часом клізма залишається саме медичною процедурою, і рекомендувати її може тільки лікар. Підставою для цього може послужити ряд захворювань і станів, наприклад:

 • запор;
 • інтоксикація;
 • утруднена прохідність, слабка моторика кишечника;
 • необхідність ввести лікарські препарати або поживні речовини через кишківник, коли інший спосіб неможливий.

Варто відзначити, що введення ліків в пряму кишку використовується не тільки для лікування захворювань кишечника, але і сприяє швидшому потраплянню препарату в кров, при цьому він не проходить через печінку. Однак застосовувати такий спосіб можна тільки за призначенням лікаря, як і ставити будь-які інші клізми.

Постановка очисної клізми вдома

Часто клізмують лежачих хворих. Оскільки людина майже не рухається, діяльність її кишківника ослаблена, калові маси накопичуються і поступово отруюють організм. Щоб цього уникнути, кишечник очищають за допомогою клізми в домашніх умовах. Для цього використовують очищену воду або спеціальні розчини, які сприяють швидкому й ефективному очищенню кишечника.

Зателефонуйте в «Меддопомогу», щоб дізнатися про послуги по догляду за лежачими хворими та викликати лікаря додому в Києві, в тому числі для постановки клізм.

Постановка масляної клізми вдома

Масляні клізми, як і очисні, використовуються для стимулювання кишківника до спорожнення і природного звільнення від калу і токсинів. Однак в цьому випадку в грушах або чашах (кухлях) Есмарха масляна емульсія, яка діє швидше, ніж очищувальний розчин.

Постановка гіпертонічної клізми вдома

Такий вид клізм застосовується в крайніх випадках, при серйозних тривалих запорах, тому що вона має сильний подразний ефект на стінки кишечника. У шприц Жане (або грушу) набирається гіпертонічний розчин і вводиться в просвіт прямої кишки, після чого пацієнт повинен затримати в собі рідину на деякий час (30 або хоча б 20 хвилин). Таким чином калові маси розріджуються, а перистальтика посилюється, і в результаті настає полегшення.

Клізма в домашніх умовах: самостійно 

Головний принцип медицини не нашкодь актуальне навіть в справі клізмування. Адже є ряд важливих протипоказань, при яких такі процедури строго заборонені:

 • кишкові кровотечі;
 • низький артеріальний тиск;
 • виразки в кишечнику;
 • тріщини, запалення анального отвору;
 • запальні процеси кишківника;
 • апендицит;
 • геморой.

Тому застосовувати клізму можна тільки за призначенням лікаря. Та й сама процедура вимагає особливої навички та акуратності, оскільки треба контролювати склад розчину, обсяг і температуру, а також швидкість його введення і час знаходження в кишечнику. Всі ці нюанси чудово відомі професіоналам. Тому не займайтеся самолікуванням звернетеся за допомогою до фахівців. І лікар прибуде в зручне для вас час з усім необхідним інвентарем (ліки надаються пацієнтом), і вам не потрібно буде ні про що турбуватися.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top