Крапельниця від запою вдома в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Низка свят супроводжувалася невгамовною випивкою? Пора зав’язувати зі спиртним, але самостійно припинити пити не виходить? Близька вам людина вже кілька днів, а то і тижнів, в стані сп’яніння, і ви не знаєте, як допомогти протверезіти? Вихід один дзвінок в «Меддопомога», щоб професійний нарколог поставив крапельницю на дому від запою.

Наші переваги:

 • приїжджаємо додому і в офіс в будь-який час і день, включаючи вихідні та свята;
 • застосовуємо сучасні безпечні препарати під контролем лікаря;
 • гарантуємо ефективність кожної процедури;
 • забезпечумо конфіденційність.

ДЛЯ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Крапельниця від алкоголю на дому: ціни

Щоб поставити крапельницю вдома від алкоголю, зверніться до послуг фахівців «Меддопомоги». У нас працюють висококласні лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію в Україні та за кордоном, співпрацюють з медичними ВНЗ та мають успішний багаторічний стаж.

Зателефонуйте в реєстратуру, не втрачаючи часу, щоб викликати лікаря додому і детально дізнатися, скільки коштує прокапали від алкоголю вдома і що включає послуга.

ПослугаВартість
Крапельниця від запою вдома 3500 грн
Виклик нарколога додому 3500 грн – з 9:00 до 20:00;
5000 грн – після 20:00 до 9:00.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Що значить: прокапати від алкоголю вдома?

Ті, хто стикався з проблемою неможливості самостійно відмовитися від вживання спиртного, рано чи пізно ставлять собі питання: перервати багатоденний запій, не звертаючись в наркодиспансер?

Існує два способи обірвати запій на дому:

 • спроба зробити це самостійно;
 • крапельниця від похмілля додому.

Спроби самостійно вирватися з алкогольного капкана відомі кожному, хто зазнавав труднощів зі спиртним. До такого способу хворі або їх близькі вдаються, коли настає усвідомлення, що вживання спиртних напоїв по кілька разів щодня стало проблемою, яка потребує негайного вирішення. Що зазвичай роблять люди в таких випадках? різко відмовляються від алкоголю самі або перекривають доступ до нього хворому. Однак такий спосіб дуже небезпечний, тому що організм відчуває сильну інтоксикацію, психіка підірвана, все системи та органи працюють неправильно. І одна тільки відсутність алкоголю не вирішує проблеми. Людина може навіть померти, якщо спробувати її вивести з тривалого запою таким чином. Кожна самостійна спроба зупинити запій провалюється в 99% випадків.

Тому найкращий спосіб відразу звернутися до послуг фахівців. Нарколог приїде до пацієнта в зручне для нього місце, час і день, в тому числі святкові та вихідні. Він обстежить пацієнта і призначить спеціальні препарати, які допоможуть полегшити стан і налагодити роботу організму. Лікар також надасть психологічну підтримку пацієнту. І випише пігулки, щоб людина приймала їх після крапельниці для відновлення нормального функціонування всіх систем і придушення бажання випити спиртного в найближчому майбутньому.

Для повного позбавлення від алкогольної залежності застосуються підшивка капсул «Еспераль» зі 100% гарантією успішного кодування. Ця послуга також доступна в «Меддопомога».

Крім того, ми маємо у своєму розпорядженні власний наркологічний стаціонар, де кожен пацієнт отримає повноцінну медикаментозну допомогу за передовими техніками та з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Пацієнти знаходяться під постійним контролем лікарів. А також оточені турботою і якісним доглядом з боку професійних медсестер.

Що входить до складу крапельниці від похмілля?

Підбираючи для такої крапельниці медикаментозні препарати від алкоголю в домашніх умовах, нарколог враховує цілий ряд найважливіших чинників:

 • стан хворого в цілому,
 • його вік (старше 65 років показання для виведення з запою в стаціонарі),
 • тяжкість і тривалість запою скільки, чого і наскільки довго вживає пацієнт;
 • приймає він крім спиртного психотропні речовини, наркотики або інші сильнодійні препарати,
 • чи є в анамнезі медикаментозна алергія або індивідуальна непереносність лікарських засобів,
 • чи обтяжений стан іншими хронічними захворюваннями або хворобами в гострій формі,
 • чи є цей випадок рецидивним, і як часто відбуваються зриви.

Після того, як лікар зібрав всі необхідні відомості, він ставить пацієнтові на 1,5-2 години крапельницю. Слід зазначити, що весь час процедури лікар знаходиться поруч, контролюючи стан хворого. У крапельницю входять такі препарати:

 • препарати, спрямовані на детоксикацію організму і відновлення водного та електролітного балансу;
 • медикаменти для стабілізації роботи серцево-судинної системи;
 • вітаміни та медикаменти для поліпшення мозкової мікроциркуляції, зняття набряку і поліпшення роботи печінки;
 • препарати, які усувають позиви до блювоти, головні болі, судоми, заспокоюють нервову систему.

У пацієнта таким чином значно полегшується стан, і навіть пропадає тяга до спиртного на деякий час.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top