Виклик лікаря додому в Києві

Вартість послуги: з 9:00 до 20:00 — 2500 грн, з 20:00 до 9:00 — 3500 грн. Приїзд лікаря в день замовлення.

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Центр «Меддопомога» не тільки береже здоров’я своїх клієнтів, але і цінує їх час і комфорт. Тому у нас можна викликати кращих столичних вузькопрофільних фахівців і лікарів загальної практики додому. Вам більше не потрібно стояти в пробках, їхати по холоду або спеці в погану погоду в поліклініку і чекати в черзі під кабінетом — можна зробити один дзвінок, і доктор прибуде до вас у зручний для вас час.

Ці послуги платні, доктор вдома проводить консультацію з оглядом, постановкою діагнозу, призначенням лікування. А також може здійснити нескладні маніпуляції, які допустимо проводити за межами клініки, наприклад, аналіз крові апаратом АМП або ЕКГ.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ціни на послуги

ПослугаВартість з 9:00 до 20:00Вартість з 20:00 до 9:00
Терапевт додому 2500 грн 3500 грн
Сімейний лікар додому 2500 грн 3500 грн
Педіатр додому 2500 грн 3500 грн
Ортопед-травматолог додому 2500 грн 3500 грн
Вертебролог додому 2500 грн 3500 грн
Хірург додому 2500 грн 3500 грн
Судинний хірург додому 2500 грн 3500 грн
Проктолог додому 2500 грн 3500 грн
Кардіолог додому 2500 грн 3500 грн
Кардіолог додому + ЕКГ 3500 грн 4500 грн

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ

На виїзді працюють провідні фахівці

 • педіатри та терапевти, сімейні лікарі;
 • кардіологи;
 • проктологи;
 • ортопеди, травматологи, вертебрологи;
 • хірурги, в тому числі флебологи (судинні хірурги).

У нас можна в будь-який час викликати лікаря

У центрі проводиться виклик лікарів цілодобово. У пацієнтів є можливість замовити лікаря додому в будь-який день тижня на певні години або здійснити терміновий виклик при невідкладних ситуаціях. Вартість послуг залежить від часу, на яке ви запрошуєте доктора: після 20:00 ціна трохи вище, ніж вартість виклику лікаря додому в денний час або з ранку.

Як викликати лікаря додому

Для цього просто потрібно зателефонувати для виклику лікарів додому — в реєстратуру центру «Меддопомога». І назвати адресу, час і дату для планового візиту. Або повідомити, що заявка термінова, і доктор потрібен негайно за вказаною адресою. Також необхідно передати свої контактні дані, вік і коротко описати причину, по якій потрібен лікар. З «Меддопомогою» питання, як викликати лікаря додому в Києві, вирішується просто і результативно.

Доктора, які рятують життя

У нашій команді — кращі лікарі, які практикують довгі роки, проходили навчання та стажування в закордонних клініках, і є науковими співробітниками профільних кафедр вищих медичних навчальних закладів України. Фахівці високої кваліфікації, які стоять на сторожі здоров’я дорослих і маленьких пацієнтів центру «Меддопомога», застосовують найновіші, але перевірені та схвалені міжнародною практикою, методи лікування, а також сучасне устаткування і передові розробки в області фармацевтики. Щодня сотні сімей довіряють нашим докторам турботу про найцінніше — своє здоров’я. Тому якщо пацієнт не може відвідати нашого фахівця в клініці, лікар до нього приїде додому.

Коли краще запросити доктора до себе, а не їхати в лікарню

Такою послугою можна скористатися, коли у вас обмежений вільний час, який ви могли б використовувати для візиту до лікаря. Тому ви можете запланувати таку зустріч заздалегідь, ні під кого не підлаштовуючись, і не втрачаючи час на дорогу в поліклініку. Цей варіант підходить для планових, профілактичних оглядів. Тобто у випадках, коли пацієнт не потребує термінової медичної допомоги.

І є ряд станів, які позбавляють пацієнта вибору: поїхати в лікарню або чекати доктора у квартирі. Другий варіант — єдино можливий в таких ситуаціях:

 • фізична неможливість пересуватися (лежачий хворий),
 • важкий стан після або в період хвороби, після операції,
 • висока температура (вище 39ºС),
 • сильна слабкість,
 • гострий біль,
 • ризик погіршити стан в результаті поїздки в лікарню.

У цих та інших випадках, коли зберігається високий ризик для здоров’я пацієнта, найкращим рішенням буде запросити доктора до себе, замість того, щоб самому вирушати в клініку.

Ще одна вагома причина, коли варто запросити медиків до себе, — це вік пацієнтів: дуже маленьким дітям і досить літнім людям фізично важко переносити дорогу до медичного закладу і назад. Це сильний стресовий фактор, який може погіршити їх стан, до того ж під час дороги високий ризик підхопити інфекцію, що загрожує сильним погіршенням стану, якщо дитина або літня людина і так хворі. Тому лікарі центру «Меддопомога» завжди готові відвідати таких пацієнтів у них вдома.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Facebook
Telegram
Twitter
Email
Scroll to Top