Лікування сігмоідіта в Києві
Вартість консультації складає від 550 грн
Меддопомога » Проктологія » Лікування сігмоідіта
Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!
Острые или хронические воспалительные процессы в кишечнике в области между прямой и нисходящей ободочной кишкой называются сигмоидитом. При острой форме происходящее в сигмовидной кишке воспаление лечения требует незамедлительного. Ведь каждый день отсрочки ухудшает общее состояние больного и способствует прогрессированию заболевания и повышению вероятности развития опасных осложнений.
Если есть подозрение на сигмоидит, лечение в Киеве лучше пройти в клинике с положительной репутацией, где проводились многократно такие процедуры, и которая имеет много позитивных отзывов пациентов о качестве и уровне оказываемых медицинских услуг.
Симптоматика, причини й лікування запалення сигмоподібної кишки
Характерні ознаки при хронічній формі захворювання:
- часті болі внизу живота, як правило, в лівій частині,
- часті позиви до дефекації,
- порушення стільця,
- загальна інтоксикація,
- здуття живота,
- поява в калі специфічних домішок.
Якщо захворювання загострюються, симптоми проявляються відчутніше, також до них може додатися нудота і загальне ослаблення.
Нерідко цього захворювання супроводжує запальний процес в прямій кишці, а також коліт і дивертикуліт.
Класифікація
Залежно від того, як саме проявляється запальний процес, різняться такі види захворювання:
- Ерозивний — з’являються неглибокі виразки слизової.
- Виразковий — дефекти поглиблюються і зачіпають тканини під ураженої слизової, яка має явні ознаки руйнування кровоносних судин і нагноєння.
- Катаральний — поверхня ураженої ділянки червона, набрякла і покрита товстим шаром слизу.
- Перісігмоідіт — запалення виходить за межі кишки, зачіпає брижі. Утворюється інфільтрат, починається спайковий процес.
Зустрічаються змішані типи захворювання.
Причини розвитку хвороби
Багато медики сходяться на думці про анатомічної причини появи запалень в цій області кишечника, що має специфічну зігнутість. Через особливу будову кишки проходження калу в цьому місці природним чином утруднено. А якщо під впливом додаткових чинників як то порушена моторика (наприклад, через сидячу роботу) або ж зловживання шкідливою їжею (швидкоїжа, гострі, копчені страви, соління, газовані напої) калові маси загущуються і ще повільніше просуваються по кишківнику, в сигмоподібній кишці може виникнути застій калу. В результаті відбувається інтоксикація організму, а в місці застою розвивається запалення сигмоподібної кишки, лікування в клініці в такому випадку буде направлено на нівелювання провокативних чинників, зняття симптоматики та виправлення дієти пацієнта.
Як проходить діагностика і лікування сигмоподібної кишки
Проктолог бере до уваги анамнез і наявні скарги пацієнта. Проводить візуальний огляд, пальпацію живота, ректальне дослідження, а також призначає аналіз калу. Часто проводиться ректоскопія, що дає можливість побачити, наскільки сильно виражено запалення і як широко воно поширилося.
При неяскраво вираженій симптоматиці й відсутності підозр на супутні захворювання та ускладнення проводиться медикаментозне лікування в умовах денного стаціонару. При необхідності призначається консервативне лікування в умовах стаціонару. В обох випадках показана також спеціальна дієта з відмовою від смаженої, гострої, пряної, солоної, грубої по консистенції їжі, алкогольних і газованих напоїв. Рекомендовано вживання овочів і парових страв. Призначаються медикаменти, спрямовані на зниження болю і боротьбу з причиною хвороби. Наприклад, проводиться антибактеріальна терапія. Оперативне лікування в умовах стаціонару не потрібно.
При дотриманні рекомендацій лікаря і вчасно розпочатої терапії вдається значно збільшити безрецидивний період при хронічному перебігу хвороби. Або взагалі позбутися від захворювання, якщо вчасно його діагностувати та застосувати правильне лікування. Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам!
Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.
Зателефонуйте нам
Зв’яжіться з нами
Замовити дзвінок
Поділитися