Постановка клізми в Києві

ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ

Ми допоможемо вам вирішити вашу проблему!

Введення в кишечник рідини для його спорожнення називається клізмою, і цю процедуру людство використовує з давніх часів до наших днів. Однак наївно вважати, що якщо процедура здається досить нехитрою, з нею може впоратися кожен і провести її на свій розсуд. На жаль, імпровізації з самостійної методики та технології встановлення клізми може призвести до невідкладного прийому у проктолога! У гіршому випадку в операційній. Адже через неправильне проведення процедури, невірно підібраний склад, температуру рідини можуть наступити найсерйозніші побічні ефекти, аж до розриву кишечника з усіма наслідками. Не займайтеся самолікуванням звернетеся до професіоналів! Постановка клізми одна з найпоширеніших послуг, які надають медичні сестри «Меддопомоги» вдома і в стаціонарі при догляді за важкохворими та лежачими пацієнтами. Зателефонуйте в реєстратуру, щоб дізнатися докладніше про процедуру, показання до її проведення, і викликати медсестру додому в Києві.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

Вартість установки:

Вартість постановки клізми в лікарні — 1300 грн, вдома — від 2500 гривень.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Види клізм, і коли їх призначають

Призначити клізмування може тільки лікар. Тому що є ряд протипоказань, не знаючи про які, людина, яка самостійно користується клізмами, може сильно нашкодити собі. Наприклад, не можна ставити клізму вдома самому, якщо у вас сильні болі, запалення, кровотеча в кишечнику, підвищене газоутворення, можливе стоншення стінок кишечника, анальні тріщини, геморой.

Такі процедури застосовують у ряді випадків:

  • інтоксикація;
  • стимулювання кишечника до спорожнення;
  • введення ліків;
  • підготовка до операції;
  • пологи, що наближаються;
  • підготовка до поведінки рентгенодіагностики кишечника.

В залежності від цілей, застосовуються різні види клізм: очисна, лікувальна, поживна. Остання, що передбачає введення живильної рідини через задній прохід, сьогодні практично не застосовується, оскільки для цих цілей служить назогастральний зонд або внутрішньовенна крапельниця. Дві перших з перерахованих видів є досить популярними послугами патронажних сестер в Києві та, зокрема, нашого центру.

Дізнайтеся більше про проведення процедури й виклик медсестри або лікаря додому в Києві за телефоном центру «Меддопомога».

Постановка очисної клізми

Через хвороби, малорухливий спосіб життя, у багатьох людей похилого віку  спостерігаються труднощі з регулярним очищенням кишечника. Таку ж проблему неминуче відчувають лежачі хворі. Тому їм рекомендовано введення через анальний отвір води (з можливими добавками, наприклад, відваром ромашки) для стимуляції роботи кишківника посилення перистальтики. Такі ж процедури проводять до або після операцій або до специфічних медичних обстежень, щоб очистити просвіт кишки.

Для цього готують розчин або використовують очищену воду (до 2 л), яку вливають в кружку Есмарха і підвішують на метр-півтора вище рівня живота пацієнта. До неї приєднують спеціальний гнучкий вузький шланг, наконечник якого вводять в анальний отвір. Медсестра регулює склад, температуру та швидкість надходження рідини в організм. Це гарантує безболісне та ефективне проведення процедури.

Постановка масляної клізми

Це ще один вид очисної клізми, тільки замість води використовується масляний розчин. Він діє на стінки кишечника сильніше, і послаблення настає швидше. У постановці цього виду клізм також не обійтися без допомоги професійної медичної сестри. Проводити такі заходи самостійно просто небезпечно для вашого здоров’я.

Постановка гіпертонічної клізми

В такому випадку кухоль Есмарха (або велику гумову грушу) наповнюють гіпертонічним, або, як його ще називають, сольовим розчином. Він діє ще більш агресивно на стінки кишечника, і при неправильному застосуванні може викликати сильні скорочення, супроводжувані різким болем. А якщо не дотримати правильний час затримування рідини в кишечнику, може статися її всмоктування разом з розчиненими каловими масами, з подальшою інтоксикацією організму і набряком. Всього цього можна легко уникнути, якщо довіритися професіоналам.

Зателефонуйте, не відкладаючи, в центр «Меддопомога», і наші медсестри проведуть процедуру максимально делікатно та ефективно.

Залишилися питання? Зв’яжіться з реєстратурою або замовте зворотний дзвінок.

Зателефонуйте нам

 

Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

 

Поділитися

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на email
Email
Догори