01

Транспортування травматологічних хворих

0

Общая медицина

Транспортування хворих – доволі складна,  відповідальна та необхідна справа у наш час. До кожного пацієнта необхідно знайти підхід, забезпечити всіма необхідними речами та засобами, щоб під час перевезення йому було максимально комфортно та зручно, але найголовніше – запобігти або попередити погіршення стану його здоров'я у дорозі та після прибуття.

Травма опорно-рухового апарату – чи не єдина патологія у світі, від якої ніхто не застрахований. Більшість травмованих можуть самі звернутись по допомогу , однак деякі потребують перевезення у супроводі кваліфікованого медичного персоналу на спеціально обладнаних автомобілях  типу "швидкої допомоги" до спеціалізованого медичного закладу на подальше лікування або діагностику.

Як правило, це доволі небезпечні травми, такі як:

  Транспортування травматологічних хворих має багато специфічних нюансів та обов'язкових правил.

  Нижче представлені найголовніші із них :

   Знехтування або недотримання правил можуть викликати ускладнення, які несуть загрозу для  здоров'я пацієнта, майбутню інвалідизацію, а інколи – і летальний випадок.

   Щоб цього  не сталось, рекомендовано користуватись послугами служби медичного транспортування, довірити це спеціалістам з відповідними навиками та освітою, технічним та медичним забезпеченням. Транспортування хворого можна автомобільним транспортом, залізничним транспортом та авіаційним транспортом. Наша компанія виконує всі види медичних транспортувань як по території України так по території Євросоюзу. При транспортуванні залізничним транспортом купе вагона можна обладнати під палату інтенсивної терапії, що дозволяє на шляху прямування надавати пацієнту кваліфіковану медичну допомогу і проведення реанімаційних заходів у повному обсязі. Супровід пацієнтів авіаційним транспортом проводиться бригадою оснащеної спеціальними наборами для авіа перельотів, що дозволяє надавати медичну допомогу на борту літака.

   Комментарии

   Позвоните нам:

   (044) 233-37-88 (063) 233-37-88
   Записаться на прием
   Заказать звонок

   Запись на прием

   Заявка на запись считается действительной после подтверждения ее администрацией клиники

   Жалобы и пожелания

   Жалоба считается действительной после подтверждения ее администрацией клиники

   Заказать звонок

   Представитель клиники свяжется с вами в течение 30 минут

   Задать вопрос

   Для быстрой обработки вашего вопроса, обязательно укажите его тему