01

Перевезти хворого з раком у Львові

0

Общая медицина

Онкологія – розділ медичної науки, що вивчає новоутворення, методи діагностики, розробляє методи лікування та профілактики даної патології. Онкологія - наука далеко не нова, так як історія має згадки про патологічні новоутворення як за часів Гіппократа, так і за часів правління єгипетських фараонів.

Онкологія як хвороба має багато різних видів, основні з яких – рак та саркома. У деяких країнах під терміном "рак" (canser) мають на увазі будь-який злоякісний онкологічний процес.

Згідно статистичних даних Всесвітньої організації охорони здоров'я,  людство кожного року все більше і більше осіб втрачає від різних онкологічних хвороб. На це впливає той факт, що людська нація старіє, хвороба маскується під маскою інших захворювань. Певне підвищення даного показника можна пояснити тим, що завдяки новітнім технологіям медики можуть діагностувати такі форми та стадії раку, які раніше могли просто пропустити. Але чим пояснити те, що постійно реєструється збільшення кількості  людей молодого віку, що мають дану недугу ? На цей показник впливають різні фактори, такі як екологічна ситуація, якість продуктів харчування, спосіб життя сучасної людини та багато інших, з якими ми стикаємось щоденно у повсякденному житті. Достеменну причину ніхто на даний момент пояснити не у змозі.

Проблема онкологічних захворювань як ніколи актуальна і в Україні. Дедалі більше наших співвітчизників лоб в лоб зустрічаються з страшною недугою. Через швидке прогресування хвороби, пізнє звернення за медичною допомогою,  лікарі не завжди можуть допомогти, хоча деякі клініки мають позитивний досвід у лікуванні таких хворих.

Повноцінне лікування – задоволення не із дешевих. Окрім фінансових проблем виникають і інші проблеми : де найкраще проводять лабораторні та інструментальні дослідження , які клініки мають більше досвіду. З'являється наступне питання – як та чим доставити онкологічного хворого на лікування та діагностику.

Комментарии

Позвоните нам:

(044) 233-37-88 (063) 233-37-88
Записаться на прием
Заказать звонок

Запись на прием

Заявка на запись считается действительной после подтверждения ее администрацией клиники

Жалобы и пожелания

Жалоба считается действительной после подтверждения ее администрацией клиники

Заказать звонок

Представитель клиники свяжется с вами в течение 30 минут

Задать вопрос

Для быстрой обработки вашего вопроса, обязательно укажите его тему